elżbieta jarosik

Dzień Matki 2022. Matki i córki w polskim show-biznesie. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

Dzień Matki to wyjątkowe święto. To dzień, w którym możemy pochylić się nad najważniejszymi kobietami w naszym życiu - mamami. Matki i ich córki to też istotna część polskiego show-biznesu, dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie matek i córek, które od lat rządzą bądź będą rządzić polskim show-biznesem. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

26.05.2022Dzień Matki

"Pani Basia". Elżbieta Jarosik zagrała główną rolę w filmie Pawła Deląga. Wraz z córką Anną Jarosik skradły całą uwagę na premierze!

W warszawskim kinie Kinogram w Fabryce Norblina odbyła się premiera krótkometrażowego filmu w reżyserii Pawła Deląga "Pani Basia". W tytułową rolę wcieliła się Elżbieta Jarosik, znana m.in. z filmu "Lokatorka". W filmie zagrali także m.in. Anna Jarosik, Marcin Sianko, Bartosz Węglarczyk i Tadeusz Huk. Jednak to Elżbieta Jarosik i Anna Jarosik skradły całe show!

11.05.2022Pani Basia

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami". Oni powinni zawalczyć o Kryształową Kulę! Marta Manowska, Doda, Teresa Werner, Krzysztof Rutkowski, Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor, Magda Gessler

Coraz bliżej do kolejnej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Zaczyna się tradycyjne obstawianie: kogo ujrzymy na parkiecie? Kto spróbuje swoich sił w show Polsatu? W oczekiwaniu na listę gwiazd, które tanecznym krokiem sięgną po Kryształową Kulę, przedstawiamy subiektywny wybór dokonany przez redakcję Telemagazyn.pl. Kto naszym zdaniem powinien wystąpić w programie? Dowiedź się tego z naszej galerii!

14.06.2022Taniec z gwiazdami

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×