Elżbieta Zapendowska ocenia szanse Edyty Górniak na Eurowizji

Edyta Górniak, która w 1994 roku podczas Konkursu Piosenki Eurowizji zajęła drugie miejsce, może znów wystąpić na imprezie. Jej szanse ocenia Elżbieta Zapendowska.

Multimedia

Od lat polskim wykonawcom nie udało się zaistnieć podczas Eurowizji. Wielokrotnie reprezentanci Polski nie dostawali się nawet do finału głównego konkursu, dlatego w tym roku postanowiono bardzo skrupulatnie wybrać osobę, która pojedzie do Kopenhagi. Przede wszystkim, reprezentant Polski na Eurowizję zostanie wybrany wewnętrznie w TVP przez profesjonalne jury, a nie w głosowaniu telewidzów. Pojawiły się informacje, że Telewizja Publiczna chciałaby wysłać na konkurs Edytą Górniak. CZYTAJ TAKŻE: EDYTA GÓRNIAK POJEDZIE NA EUROWIZJĘ 2014?! TVP ZNÓW W KONKURSIE EUROWIZJI

Jeśli piosenkarka po raz drugi otrzyma szansę występu na Eurowizji, to czy może zająć czołową lokatę? "Fakt" zapytał o to Elżbietę Zapendowską. - Wszystko zależy od tego, jaki utwór by się pojawił. To jest bardzo zdolna, wybitna wokalistka. Jeżeli będzie miała dobry utwór, to może powalczyć. Jeśli ona się boi, to już jest jej problem. Wokalnie jest fantastyczna i mogłaby spokojnie zawalczyć - oceniła w rozmowie z "Faktem" Zapendowska.

CZYTAJ TAKŻE: DONATAN I CLEO NA EUROWIZJI 2014? NATASZA URBAŃSKA POJEDZIE NA EUROWIZJĘ Z "ROLOWANIEM"?! [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×