elżbieta zapendowska

Na jaką emeryturę mogą liczyć polskie gwiazdy? Maryla Rodowicz, Teresa Lipowska, Marek Piekarczyk. Wyliczenia ZUS mogą zaskakiwać

Emerytury polskich gwiazd mogą zadziwić niejedną osobę. Wydawałoby się, że po kilkudziesięciu latach pracy na scenie, w filmie lub w teatrze, aktorzy i piosenkarze dostają bardzo wysokie świadczenia. Rzeczywistość jednak bardzo odbiega od wyobrażeń. Sprawdź co o swoich emeryturach powiedziały największe nazwiska polskiej estrady i teatru - Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Teresa Lipowska.

16.09.2022Ranking

"America's Got Talent". Sara James zachwyciła w finale. Elżbieta Zapendowska ocenia talent wokalistki. "Ona ma niebywałą intuicję muzyczną"

Elżbieta Zapendowska to surowa trenerka głosu, której ostry język niejednego artystę sprowadził - mniej lub bardziej brutalnie - na ziemię. Nigdy nie owija w bawełnę i nie słodzi nikomu, gdy wypowiada się o czyichś kompetencjach i talencie do śpiewania. Zapytana o 14-letnią Sarę James również powiedziała, co myśli o wokalistce.

14.09.2022America's Got Talent

"Tylko Muzyka. Must be the music". Elżbieta Zapendowska zapłaciła wysoką cenę za sukces. Kosztem była jej relacja z córką! "Między nami jest ciągle zimna wojna"

Elżbieta Zapendowska to ceniona krytyk muzyczna i osobowość telewizyjna. Jest znana z surowości - nigdy nie miała oporów wyrazić szczerej opinii o czyimś talencie wokalnym. W najnowszym wywiadzie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim wyznała, że równie surowo ocenia samą siebie i swoje wybory. Za sukces w branży rozrywkowej zapłaciła wysoką cenę zarówno ona, jak i jej córka.

03.05.2022Tylko Muzyka. Must be the music

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×