"Emanet" - nowy turecki serial w polskiej telewizji. Kiedy premiera? Gdzie oglądać "Dziedzictwo"? To jeden z największych hitów!

Serial "Emanet" to wielki hit w Turcji, a już wkrótce będą go mogli obejrzeć także polscy widzowie. Produkcja z Sılą Türkoğlu w roli głównej zastąpi słynne "Wspaniałe stulecie". Co wiadomo o emisji serialu "Dziedzictwo"? Kiedy premiera w telewizji? Ujawniamy szczegóły!

Multimedia

Emanet - o czym jest serial "Dziedzictwo"?

"Emanet" to turecki serial, którego premiera w Turcji odbyła się w 2020 roku. To poruszająca opowieść o miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena.

Kevser dorastała w biednej i skromnej okolicy. Pewnego dnia zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny, jednak tego samego dnia odwraca się od niej ojciec. Po pewnym czasie Kevser traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie - czytamy w opisie serialu.

Dlaczego warto oglądać serial "Emanet"? Poznaj opinie widzów! Zobacz więcej

W obsadzie nowego tureckiego serialu TVP znaleźli się: Halil İbrahim Ceylan (jako serialowy Yaman) oraz Sıla Türkoğlu (jako Seher). Oprócz nich w "Emanet" zagrali również:

  • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli,
  • Melih Ozkaya - Ali,
  • Ömer Gecü - Cenger,
  • Oguz Yagci - Nedim,
  • Adnan Mehmet Ali Aslan - Ibrahim,
  • Zeynep Naz Eyüboglu - Neslihan,
  • Binnaz Ekren - Adalet,
  • i inni.

Alihan i Zeynep czy Eda i Serkan? Oto najpiękniejsze pary z tureckich seriali Zobacz więcej

Przypominamy, że jakiś czas temu informowaliśmy o przykrych doniesieniach z planu tureckiego hitu. Sıla Türkoğlu zdecydowała się odejść z serialu. Aktorka nie wzięła udziału w kręceniu finału 2. sezonu - zastąpiła ją dublerka.

"Emanet" w polskiej telewizji. Kiedy premiera tureckiego serialu "Dziedzictwo"?

Jak udało nam się dowiedzieć w TVP, serial "Emanet" zastąpi słynne "Wspaniałe stulecie". Premierowy odcinek tureckiego hitu "Dziedzictwo" zobaczymy już w czwartek, 20 października o godzinie 14:00 na antenie TVP1. Serial "Emanet" będzie pokazywany od poniedziałku do piątku, o tej samej porze.

W galerii publikujemy zdjęcia z serialu "Emanet". Zobaczcie, jak się zapowiada "Dziedzictwo"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kornel (gość)

    Niech TVP 1 Zostawi te " DZIEDZICTWO " w cholere i niech wyprodukuje Piękniejszy Serial od tego Badziewnego Dziedzictwa pod tytułem " CANIM ANNEM " z Lektorem oraz z Napisami po Polsku na TVP 1 o godzinie 14:00 a WSPANIAŁE STULECIE won na TVP HISTORIA bo tam jest miejsce WSPANIAŁEGO STULECIA

    20.10.2022 11:30
  • Kornel (gość)

    Bardzo dobrze że nie puścili tego Badziewnego Serialu pt " DZIEDZICTWO " Czekam tylko kiedy TVP1 wyemituje Nowy Serial Turecki pt " CANIM ANNEM " Po polsku " MOJA DROGA MAMA " Z moimi ulubionymi Aktorkami znanymi z Serialu " ELIF " jak Selin Sezgin oraz Ozlem Savas A tego Badziewnego Serialu pt " DZIEDZICTWO " Chcę żeby w ogóle nie było

    20.10.2022 10:47
  • No cóż (gość)

    Mylisz się Adamie.W Polsce kobiety też są poniewierane i wykorzystywane. Spójrz w lustro I porównaj. Tamtejsi mężczyźni są dużo bardziej urodziwi i przystojni od ciebie.

    20.10.2022 10:13
  • Adam (gość)

    Tv niby katolicka, niby z wartościami katolickimi a emituje muzułmański badziew ,który zmienia światopogląd kobiet. Potem spotykają Turka,Araba czy innego muzułmańskiego lovelasa i myślą,że będzie jak w serialu.A tu niestety ... Wykorzystanie,sponiewieranie i łata na całe życie.

    19.10.2022 16:12
  • Nie (gość)

    Ludzie nie ogladajcie tego serialu!!!!!!, to dla waszego zdrowia psychicznego, albo inaczej, obejrzyjcie do odc124 a potem brać nogi za pas!!!!! Potem ryje beret!

    19.10.2022 15:59
  • Mm (gość)

    Serial super, polecam na początek proponuję dużo cierpliwości, a potem też polecam cierpliwości. Mimo to niestety uzależnia.

    18.10.2022 15:55
  • AGA (gość)

    Jak wcześniej leciało Wspaniale Stulecie " kończyłem podstawówke obecnie bardziej interesuje się historią i ten serial mógł mi przybliżyć dzieje Osmanow obecny nadawany będzie serial na pograniczu totalnej fikcji przecież można nadać na innym programie TV np Kobieta

    18.10.2022 15:14
  • Wera (gość)

    Jestem absolutnie zdegustowana przerwaniem emisji,, Wspanialego Stulecia,, To swiadczy o nieszanowaniu widzow. Cos sie zaczyna i w polowie przerywa. Rozumiem ze telewizja chce wprowadzac nowe seriale ale nie w ten sposob. Prosimy p. Nowego Prezesa o to zeby kontynuowal Wspaniale Stulecie. Mysle ze p. Jacek Kurski nigdy by na to sie nie zgodził. To jest głos tysiecy telewidzow.

    18.10.2022 12:23
  • Jogobella (gość)

    Proszę zostawić wspaniałe stulecie lub przenieść na inną godzinę to super serial inny niż wszystkie

    18.10.2022 11:45
  • nelka (gość)

    zgadzam sie serial WSPANIALE STULECIE POWINIEN BYC DALEJ KONTYNUOWANY , a jest co ogladac z ciekawoscia / ale jak to, TVP olewa

    18.10.2022 11:12
  • Sophie (gość)

    Nie zgadazm sie na jakieś widzi mi się prezesa. Chce oglądać Wspaniałe Stulecie

    18.10.2022 10:02
  • a (gość)

    zostawcie wspaniałe stulecie

    18.10.2022 08:28
  • Basia (gość)

    Basia do Basi. Nie obrażaj emerytów bo czas szybko płynie i wkrótce sama zostaniesz emerytką. Może nie wiesz ale emeryci nie mają dużo czasu bo udzielają się społecznie i korzystają z uroków życia, współczesny emeryt to nie emeryt z PRL-u. Pracujesz więc kup sobie nagrywarkę. A co do filmu, to ubolewam że nie będzie emisji ,,Wspaniałego stulecia,, .

    17.10.2022 16:35
  • Tamara (gość)

    Serial jest świetny ale również zgadzam się z poniższymi opiniami ze dlaczego jest emitowany tak wcześnie , słabo .

    04.10.2022 07:58
  • Monika (gość)

    Przepiękny serial...Emanet-dziedzictwo...warto obejrzeć.Ogladam już 3 sezon.Wspaniała gra aktorów.Warto obejrzeć.Fajnie ze Jedynka go puści,na pewno obejrzę w języku polskim.

    03.10.2022 19:34
  • Fanka (gość)

    Komentarze obrzydliwe,wulgarne .Chamstwo i prostactwo.Propagowanie nienawiści.Stop.

    02.10.2022 18:41
  • Fanka (gość)

    Komentarze obrzydliwe,wulgarne .Chamstwo i prostactwo.Propagowanie nienawiści.Stop.

    02.10.2022 18:40
  • Do pitusa (gość)

    Młodość nie wieczność. Czas ucieka wieczność czeka na ciebie też. Nie stać cię na nagrywarkę?

    02.10.2022 17:38
  • Do pitusa (gość)

    Młodość nie wieczność. Czas ucieka wieczność czeka na ciebie też. Nie stać cię na nagrywarkę?

    02.10.2022 17:37
  • Pitus (gość)

    Zgadzam się z Basia . Ludzie przecież pracują , może przesuńcie nudną już Przysięgę na 14 a Dziedzictwo dajcie o 16 , nie tylko stare ropuchy chcą zobaczyć ten serial