"Emily w Paryżu". Netflix ogłosił powstanie 3. i 4. sezonu serialu! Doskonała wiadomość dla fanów produkcji

Chociaż najnowszy sezon "Emily w Paryżu" miał swoją premierę jeszcze w zeszłym roku, kontrowersje wokół niego nie cichną. Nie zmienia to faktu, że produkcja posiada grono oddanych fanów. Netflix zrobił im fantastyczną niespodziankę!

Multimedia

"Emily w Paryżu" - kolejne dwa sezony potwierdzone

"Emily w Paryżu" to zaskakująco kontrowersyjny serial, jak na jego, zdawałoby się, lekką formułę. Oba dostępne sezony spotkały się z krytyką z różnych stron świata, ze względu na stereotypowe przedstawienie różnych nacji. Drugi sezon serialu pojawił się na Netfliksie 22 grudnia 2021 roku i spotkał się z dużym zainteresowaniem. Chociaż odbiór nowych odcinków był mieszany, nie brakowało ani krytyki ani zachwytów, to nie ma żadnych wątpliwości - "Emily w Paryżu" po raz kolejny zapewniła wielkie emocje.

Francuska influencerka krytykuje serial Netfliksa. Dobitnie wyjaśniła, co sądzi o kostiumach Zobacz więcej

W drugim sezonie zadomowiona w Paryżu Emily nie ma już problemów z poruszaniem się po mieście, ale wciąż zmaga się z dziwactwami francuskiego życia. Po wpadce z miłosnym trójkątem — ze swoją sąsiadką i pierwszą prawdziwą francuską przyjaciółką — postanawia skupić się na pracy, która z dnia na dzień robi się coraz bardziej skomplikowana. Na lekcjach francuskiego poznaje ekspata, który ją denerwuje i jednocześnie intryguje.

Kolejna polska produkcja już niedługo na Netfliksie! Andrzej Chyra w jednej z głównych rólZobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że kolejna odsłona przygód Emily spełniła oczekiwania pokładane w niej zarówno przez twórców, jak i Netfliksa, bowiem streamingowy gigant właśnie potwierdził powstanie nie tylko trzeciego, ale także czwartego sezonu serialu "Emily w Paryżu"! Najwyraźniej przed główną bohaterką oraz jej fanami jeszcze wiele przygód.

Jak myślicie, czym zaskoczą nas twórcy "Emily w Paryżu" w kolejnych sezonach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×