„Emily w Paryżu” w prywatnej odsłonie. Zobacz kim są aktorzy głośnego serialu Netfliksa

„Emily w Paryżu” to hitowy serial Netflixa z Lily Collins, córką brytyjskiego muzyka Philla Collinsa na czele, który pod koniec ubiegłego roku doczekał się drugiego sezonu. Jak prywatnie wyglądają aktorzy hitowej serii? Sprawdzamy!

Multimedia

Aktorzy „Emily w Paryżu prywatnie

Wielokrotnie nagradzany twórca i showrunner Darren Star powraca z drugim sezonem nominowanego do nagrody Emmy serialu „Emily w Paryżu”. Nic dziwnego, bo produkcja otrzymała nominację do nagrody Emmy, a serial był najczęściej oglądanym serialem komediowym Netflix w 2020 roku.

Jest gwiazdą głośnego serialu Netfliksa. Co o niej wiemy? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Producentka i aktorka Lily Collins ponownie wciela się w Emily Cooper, młodej dziewczyny, która zdobyła pracę marzeń w Paryżu. Przeprowadzka okazała się dla niej być niemałym kulturowym szokiem. Z czasem zaaklimatyzowała się w nowym miejscu i rozpoczęła pełnie miłosnych perypetii życie. O ile o Collins można powiedzieć wiele, to niewiele polskim widzom wiadomo o reszcie obsady.

Serial z Lily Collins pod ostrzałem widzów. Ich zdaniem twórcy szerzą raniące stereotypyZobacz więcej

Obok niej występują znani z pierwszego sezonu: Philippine Leroy Beaulieu, Ashley Park, Lucas Bravo, Camille Razat, Samuel Arnold, Bruno Gouery i William Abadie oraz — gościnnie — Kate Walsh, a także nowi drugim sezonie bohaterowie: Lucien Laviscount, Jeremy O. Harris i Arnaud Binard. Jak toczy się ich życie poza planem?

Zobacz kim są aktorzy hitowego serialu

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×