emily w paryżu

„Emily w Paryżu 3”. Oceny widzów są skrajne. Garderoba Lilly Collins wciąż zaskakuje: „Młode dziewczyny oszczędzają pieniądze, by kupić taką torebkę, jaką ma Emily”

Jesteśmy właśnie po premierze 3. sezonu serialu Netflix „Emily w Paryżu”. Najbardziej charakterystycznym elementem produkcji są niesamowite stylizacje bohaterów. Przesada i przerysowanie to świadomy zabieg twórców. Dowiedz się, jak powstają niesamowite elementy garderoby Lily Collins.

27.12.2022Emily w Paryżu 3

Bohaterowie, którym można dać szansę i zmienić o nich zdanie. "Pamiętniki Wampirów", "Euforia", "Orange is New Black"

Dzień dobrej oceny, to nie tylko okazja do myślenia o szkolnych stopniach, ale też o tym, jak postrzegamy innych. Zastanawialiście się kiedyś, czy są serialowi bohaterowie, których może zbyt pochopnie osądziliście? Przecież nie tylko te szkole oceny można poprawić. Zobaczcie nasze zestawienie bohaterów, którzy mogliby nie być tacy źli w innym świetle.

03.06.2022Ranking

Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy. Z tymi serialowymi bohaterami chciałbyś się przejechać na rowerze. Oto nasza lista!

Może jesteś z tych osób, które raczej rzadko wsiadają na rower, a tym bardziej dojeżdżają nim do pracy. 20 maja to jednak okazja do zmiany tych nawyków. Wykorzystaj Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy i pomyśl o przejażdżce. Wielu serialowych bohaterów naprawdę go lubi. Z nimi na pewno świetnie byś się bawił w drodze. Kogo dokładnie mamy na myśli?

20.05.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×