emma thompson

"Rok za rokiem". Twórca serialu z Emmą Thomson przewidział atak Rosji na Ukrainę? Internauci nie mają wątpliwości

To nie pierwszy raz, gdy pomysły scenariuszowego zawarte w dystopijnych serialach stają się częścią naszej rzeczywistości. "Rok za rokiem" przewidział pandemię czy wybór populisty na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ostatnio widzowie serialu przypomnieli sobie, że sprawdził się jeszcze jeden wątek wymyślony przez Russella T. Daviesa.

23.03.2022Rok za rokiem

"Bridget Jones 3" - recenzja. Witaj nowa - stara Bridget! Dobrze, że jesteś!

"Bridget Jones 3", czyli w oryginale "Bridget Jones's Baby", to trzecia odsłona przygód najpopularniejszej singielki na świecie. Bridget Jones w skórze Renée Zellweger wraca po 12 latach i... znowu bawi oraz wzrusza do łez! Nieco starsza, ale już bez zbędnych kilogramów, musi poradzić sobie z kolejnym psikusem losu i dowiedzieć się, kto jest ojcem dziecka, którego się spodziewa. Twórcy nie zrezygnowali przy tym ze znanego z poprzednich części, chwilami nieco absurdalnego humoru oraz uroczej nieporadności głównej bohaterki. Po raz kolejny Bridget Jones to kobieta z krwi i kości!

15.07.2017Recenzje

"Piknik z niedźwiedziami". Robert Redford i Nick Nolte w nowej komedii

Laureaci Oscarów – Robert Redford, Emma Thompson, Mary Steenburgen oraz wyróżniony Złotym Globem, trzykrotny zdobywca nominacji do Nagrody Akademii – Nick Nolte, w najnowszej komedii twórców „Małej Miss” i „Kobiety pragną bardziej”. Doskonałe aktorstwo, inteligentny humor i moc wzruszeń, a w tle najpiękniejsze krajobrazy Ameryki. Filmowa gratka dla miłośników obrazów – „Dzika droga”, „Prosta historia” i… „Last Vegas”.

26.04.2016Piknik z niedźwiedziami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×