Emocjonujące starcie Natalii Lubrano i Angeliki Kłaczyńskiej na ringu "The Voice of Poland" [WIDEO]

Już dziś wieczorem na widzów Dwójki czeka kolejna dawka emocji związanych z rywalizacją Uczestników na ringu „The Voice of Poland”. W Bitwie o Najlepszy głos w Polsce zmierzą się między innymi podopieczne Tomsona i Barona: Natalia Lubrano i Angelika Kłaczyńska.

Multimedia

Natalia i Angelika to wokalistki, które swoją pasję muzyczną rozwijają po godzinach pracy i trzeba przyznać, że nieźle im to wychodzi. Występy obu dziewcząt podczas Przesłuchań w ciemno zdecydowanie potwierdzają tę tezę. Wystarczy przypomnieć sobie Natalię Lubrano w utworze „We are the people”, czy Angelikę Kłaczyńską wykonującą „Superstition”. Obie zawojowały scenę „The Voice of Poland”.

W Bitwie dziewczyny wykonają niezwykle przejmujący utwór „Chendelier” popularnej wokalistki SIA.

Natalia Lubrano pochodzi z Wrocławia, gdzie od niedawna zajmuje się klientami z krajów francuskojęzycznych. Poza pracą tworzy, nagrywa i koncertuje. Wokalistka na swoim koncie ma wieloletnią współpracę z zespołem Miloopa, z którym nagrała trzy płyty i zjeździła część Europy. Dwa lata temu wydała swoją płytę „R.e.s.p.e.c.t.”, która została nazwana jednym z najciekawszych debiutów na rodzimej scenie "czarnych" brzmień. Natalia jest również laureatką tegorocznego 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie otrzymała nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne. Na swoim koncie ma także występy z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Marią Peszek, Pauliną Przybysz i Noviką przy projekcie „FanBox”. Obecnie Natalia Lubrano kompletuje materiał do swojej drugiej płyty.

Angelika Kłaczyńska to z kolei mieszkanka Łodzi. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie gitary, a obycia ze sceną uczyła się w liceum ogólnokształcącym w klasie o profilu teatralnym. Dalszy rozwój wokalny i spełnianie muzycznych marzeń wymagało od Angeliki znalezienia zajęcia, które zapewni jej wsparcie finansowe. Praca w bankowości i ukończone wcześniej studia na wydziale Organizacji i Zarządzania na Politechnice Łódzkiej okazały się trafnym rozwiązaniem. Od 5 lat z powodzeniem spełnia się na scenie w roli wokalistki popularnego na łódzkiej scenie muzycznej zespołu Public Relations. Wokalistka nieustannie wyznacza sobie nowe cele i wyzwania, nie tylko muzyczne. Jej pasją od niedawna jest również taniec.

Jak zakończy się pojedynek Natalii Lubrano z Angeliką Kłaczyńską? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już dziś, o godzinie 20.05.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×