"Endeavour: Sprawy młodego Morsa". Premiera 7. sezonu tylko na Epic Drama. Co czeka detektywa Morsa?

Cieszący się dużą popularnością dramat detektywistyczny "Endeavour: Sprawy młodego Morsa" powraca z premierową siódmą serią. Tak jak scenariusze dotychczasowych 27 odcinków, nowa trylogia również wyszła spod pióra Russella Lewisa. Producentem wykonawczym jest Damien Timmer ("Świat w ogniu: Początki").

Multimedia

"Endeavour: Sprawy młodego Morsa" sezon 7. premiera w poniedziałek, 22.06.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Shaun Evans powraca jako detektyw sierżant Endeavour Morse wraz z Rogerem Allamem w roli nadkomisarza Freda Thursdaya, by rozwikłać nowe, intrygujące zagadki kryminalne. Po sukcesie reżyserskiego debiutu w szóstej serii, Shaun Evans wyreżyserował także pierwszy odcinek nowego sezonu. Ponadto Anton Lesser ("Gra o tron") powraca jako Reginald Bright, Sean Rigby ("Spisek prochowy") jako Jim Strange i James Bradshaw ("Na usługach wroga") jako Dr Max DeBryn.

Seriale kryminalne i produkcja twórców hitowego "Downton Abbey" w czerwcu! Sprawdź, co oglądać!Zobacz więcej

W nowej trylogii Endeavour i jego koledzy wkraczają w nową dekadę: zaczyna się epoka przemian. Kończy się rok 1969. Cała ekipa spotyka się w wydziale kryminalnym w Castle Gate, ich dowódcą ponownie jest nadinspektor Bright. Wydarzenia ubiegłego roku odcisnęły na wszystkich swój ślad: stare przyjaźnie przechodzą ciężką próbę, pojawiają się nowe relacje. Zaczynają się lata 70., czas wyzwolenia kobiet i szybkiego rozwoju nauki. Jednak już pierwszego stycznia na ścieżce holowniczej w Oxfordzie ktoś znajduje zwłoki. Jedyny świadek słyszał tylko w nocy tajemniczy gwizd. Policjanci muszą schwytać zabójcę, ale czeka ich trudne zadanie.

Dzięki mocnej fabule, rozbudowanej na trzy części, siódma seria w bezkompromisowy sposób wystawi na próbę wartości moralne Endeavoura, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×