"Endeavour: Sprawy młodego Morse'a". Najnowszy, 6. sezon po raz pierwszy w polskiej tv! Gdzie oglądać? Kiedy premiera?

Brytyjski przebój o młodości inspektora Morse'a znowu w TV! Bo pamiętacie brytyjski serial kryminalny o miłośniku muzyki klasycznej z Oksfordu, stanowczo za dobrze wyedukowanym jak na policjanta, człowieku o romantycznych ciągotach, które staja się zaspokajać alkoholem, a w międzyczasie błyskotliwie rozwiązuje zagadki kryminalne? Sezon szósty "Endeavour" okaże się szczególnie wciągający! Zobacz, gdzie oglądać!

Multimedia

"Endeavour: Sprawy młodego Morsa" sezon 6. - premierowe odcinki w poniedziałki od 1.07.2019r. o godz. 21:00 w Epic Drama! - sprawdź program tv

Nowa seria, nowy rok, nowe twarze. Sezon szósty okaże się szczególnie wciągający za sprawą Alison Newman, jednej z twórczyń znakomicie przyjętego serialu „Rozpustnice”. Tym razem jednak Newman pojawi się po drugiej stronie kamery, wcielając się w rolę Viv Wall.

Premiera drugiego sezonu serialu na kanale Epic Drama!Zobacz więcej

Rok 1969. Po rozwiązaniu jednostki Oxford City Police i połączeniu jej z Thames Valley Constabulary, bohaterowie starają się odnaleźć w nowych rolach. Endeavour Morse (rewelacyjny Shaun Evans) niechętnie przyzwyczaja się do spokojnego życia na małym, wiejskim posterunku. Także Thursday nie jest zadowolony ze swojego nowego miejsca pracy na komisariacie w Castle Gate, gdzie dołącza do swojego dawnego przeciwnika, nadkomisarza Boxa i jego partnera, sierżanta Jago. Strange obejmuje jedno z dowódczych stanowisk w nowej formacji, Bright zostaje przeniesiony do wydziału ruchu drogowego. Joan osiadła w Oxfordzie, gdzie przygotowuje się do pracy w pomocy społecznej pod kierunkiem nowej przełożonej, Viv Wall.

Lato Miłości dobiegło końca i wszystko wskazuje na to, że rok 1969 będzie trudniejszy i bardziej mroczny od poprzedniego. Kiedy jednak zamordowany zostaje posterunkowy George Fancy, rozdzielona ekipa Oxford City Police znowu musi działać razem, aby rozwiązać tę trudną sprawę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×