endeavour

"Endeavour: Sprawy młodego Morse'a". Najnowszy, 6. sezon po raz pierwszy w polskiej tv! Gdzie oglądać? Kiedy premiera?

Brytyjski przebój o młodości inspektora Morse'a znowu w TV! Bo pamiętacie brytyjski serial kryminalny o miłośniku muzyki klasycznej z Oksfordu, stanowczo za dobrze wyedukowanym jak na policjanta, człowieku o romantycznych ciągotach, które staja się zaspokajać alkoholem, a w międzyczasie błyskotliwie rozwiązuje zagadki kryminalne? Sezon szósty "Endeavour" okaże się szczególnie wciągający! Zobacz, gdzie oglądać!

18.06.2019Endeavour: Sprawy młodego Morsa

"Endeavour: Sprawy młodego Morsa" sezon 5. Brytyjski przebój o młodości inspektora Morse'a znowu w TV! Gdzie oglądać?

Pamiętacie brytyjski serial kryminalny o inspektorze Morsie? Miłośniku muzyki klasycznej z Oksfordu, stanowczo za dobrze wyedukowanym jak na policjanta, człowieku o romantycznych ciągotach, które staja się zaspokajać alkoholem, a w międzyczasie błyskotliwie rozwiązuje zagadki kryminalne? No więc „Endeavour” opowiada o początkach jego kariery. A przed nami już piąty sezon , w którym przez życie nowo promowanego sierżanta Endeavoura Morse'a — i całej elity Oxfordu — przetoczy się wkrótce potężna burza!

14.01.2019Endeavour: Sprawy młodego Morsa

„Endeavour” - trzeci sezon serialu od 3 lutego w Ale Kino+. Miesiąc po światowej premierze!

Oksford, rok 1967 - w powietrzu czuć nadchodzącą rewolucję obyczajową, na salonach króluje rock, ale złoczyńcy wciąż pozostają ci sami. Czoła stawi im młody, niezawodny detektyw Endeavour Morse. Trzeci sezon serialu kryminalnego „Endeavour” po raz pierwszy w telewizji w niedziele, od 3 lutego, o 20:10 tylko w Ale kino+, zaledwie miesiąc po premierze w Wielkiej Brytanii.

20.01.2016Endeavour

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×