"Enemy lines". Paweł Deląg w brytyjskim filmie wojennym! Polski aktor zagrał jedną z głównych ról

W sieci dostępny jest już brytyjski film wojenny "Enemy lines", w którym jedną z głównych ról gra Paweł Deląg. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Paweł Deląg polskim fanom najbardziej znany jest ze swoich serialowych ról w "M jak miłość" i "Przyjaciółkach". Aktor ten jednak coraz częściej angażowany jest także przy produkcjach zagranicznych. Jedną z nich jest "Enemy lines"!

Paweł Deląg u boku ukraińskiej aktorki w nowym serialu kostiumowym! Będzie hit na miarę "Zniewolonej"?Zobacz więcej

Ten brytyjski film wojenny opowiada o grupie komandosów, którzy zostali przerzuceni do okupowanej Polski, aby uwolnić z rąk nazistów wybitnego inżyniera rakietowego, dr Fabiena (w tej roli Paweł Deląg). Dowódcą oddziału jest Kaminski (Ed Westwick znanych z takich produkcji jak "Plotkara", "Ludzkie dzieci"), Anglik o polskich korzeniach.

"Enemy lines" - oficjalny zwiastun:

Reżyserem filmu jest Anders Banke, a w obsadzie oprócz Deląga i Westwicka znaleźli się także m.in. John Hannah ("Cztery wesela i pogrzeb", "Mumia"), Corey Johnson ("Kapitan Phillips", "Jackie") czy Tom Wisdom ("300") oraz aktorzy z Niemiec i Rosji. Fabuła filmu inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

Film "Enemy lines" można obejrzeć za pośrednictwem iTunes. Premiera odbyła się 24 kwietnia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×