"Enjoy The View Love Natalia" 13.04.2014, odc. 10: Co kryje się w podziemiach domu Natalii? [WIDEO]

To już dziesiąty odcinek Enjoy the view <3 Natalia! Tym razem gwiazdę czeka wizyta w salonie tatuażu, ciężki trening na siłowni, a także babski wieczór, podczas którego Natalia z przyjaciółkami postanowi trochę zaszaleć. Jak skończy się ten wieczór?

Multimedia

Warto sprawdzić w najbliższą b]niedzielę 13.04.2014 o godz. 22:00[/b] w VIVA Polska.

  • Oj będzie bolało, przede wszystkim w tym miejscu - stwierdza Natalia odwiedzając znany warszawski salon tatuażu. Dlaczego postanowiła zrobić sobie kolejny napis i czego będzie dotyczył? Jak zareaguje tę decyzję Mariusz?

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 6.04.2014, ODC. 9: NATALIA SIWIEC ZAKUPOHOLICZKĄ? [WIDEO] "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" ODC. 7: KTO WYSYŁA EROTYCZNE SMS-Y DO NATALII? [WIDEO]

Natalia i Monika postanowiły trochę poćwiczyć w domowej siłowni. Jednak wystarczył jeden nieodpowiedni ruch, żeby Natalia poczuła przeraźliwy ból w plecach. Na szczęście jej przyjaciółka okazała się bardzo dobrą masażystką… (zobacz: "Enjoy The View": Koleżanka masuje Natalię [WIDEO])

Mariusz musi wyjechać w sprawach służbowych, zostawiając dziewczyny same w domu. Dlatego Natalia z Moniką organizują babski wieczór i zapraszają swoją przyjaciółkę Dianę. Ogień w kominku, dobre wino, zabawy w basenie, noc z horrorami i wizyta w ciemnych tunelach pod domem, aby dowiedzieć się co kryje się w ciemnościach. (zobacz: "Enjoy The View Love Natalia": Damski wieczór Natalii na basenie [wideo]

Na koniec będzie mniej zabawnie, bo Natalia będzie musiała pojechać do szpitala na badania…

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×