"Enjoy The View Love Natalia" 16.03.2014, odc. 6: Natalia Siwiec surogatką? [WIDEO]

Ostra kłótnia Natalii z siostrą, kosztowne zakupy w jednej z warszawskich galerii handlowych, wyjazd z Mariuszem do Krakowa, spotkanie z fankami, a także kolacja z Michałem Pirógiem. Co jeszcze czeka Natalię w najnowszym odcinku reality show?

Multimedia

  • Musimy iść na zakupy - stwierdziły Natalia i jej siostra Malwina. - Tylko zorganizujcie sobie kogoś do noszenia toreb - dodał Mariusz. Siostry postanowiły wybrać się do jednej z większych galerii handlowych w Warszawie, aby kupić parę fatałaszków. W drodze do Malwiny dzwoni mama, do której siostra Natalii jest bardzo opryskliwa. Po zakończonej rozmowie, pomiędzy siostrami, rozpoczyna się ostra kłótnia. (zobacz: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 16.03.2014. ODC. 6: KŁÓTNIA NATALII Z SIOSTRĄ! [WIDEO])

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 9.03.2014, ODC. 5: NATALIA W SEKSOWNYM STROJU POKOJWKI [WIDEO] "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 2.03.2014, ODC. 4: NATALIA I PATTI TAŃCZĄ NA RURZE [WIDEO]

Natalia przyjęła zaproszenie do programu, którego jeden z odcinków nosi tytuł "Chcę być jak Natalia Siwiec". Po nagraniach w tajemnicy dziewczyny z programu zostają zaproszone do restauracji. Nie wiedzą, że za kilka chwil spotkają się z Natalią.

Po powrocie do Warszawy Natalia umówiła się z Michałem Pirógiem. Dość szybko rozmowa zeszła na dzieci. - Ty masz tę fazę na dzieciaki. Spoko ja się zgadzam na tę surogatkę. Tylko muszą być bliźniaki. Jeden pójdzie do Ciebie, drugi do mnie - żartowała się Natalia. Jak skończy się ta rozmowa?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×