"Enjoy The View Love Natalia" 2.03.2014, odc. 4: Natalia i Patti tańczą na rurze! [WIDEO]

W najnowszym odcinku "Enjoy The View <3 Natalia" wybierzemy się z Natalią na naukę pole dance, poznamy Panią Henię czyli zatrudnioną w tajemnicy przed Mariuszem sprzątaczkę, usłyszymy jak mąż Natalii śpiewa, a także w czym przeszkodzi RED Natalii i Mariuszowi na basenie?

Multimedia

Pati z Natalią zastanawiały się co mogą zrobić aby ich ciało było jędrne i zdrowe?

  • Macie tutaj coś takiego jak pole dance? - zapytała Pati. - Tak się wyćwiczymy, że może szybko zostaniemy instruktorkami - wyznała Natalia. Okazało się, że nie jest to wcale taka łatwa sztuka i początki nauki były całkiem bolesne. Nawet instruktorka nie popuściła dziewczynom.

Co sprawiło, że Natalia zakochała się w Mariuszu?

  • Mój mąż bardzo dużo śpiewa. Musze powiedzieć, że też trochę przez to się w nim zakochałam - wyznała Natalia. Jednak czy śpiew Mariusza nawet o poranku jest taki przyjemny dla uszu Natalii?

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 23.02.2014, ODC. 3. CO MALARZE ZNALEŹLI W GARDEROBIE [WIDEO] "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 16.02.2014, ODC. 2: SPRAWDZIAN W ŻYCIU NATALII

Przyszedł też w końcu czas aby Natalia posprzątała w swojej nowej willi.

  • Tu jest masakra. Weź to na siebie. Nowy domek, nowe problemy - powiedział jej mąż wychodząc na spotkanie. Pod jego nieobecność Red razem z Adamem, który właśnie przyjechał w odwiedziny, postanawiają pomóc Natalii i zatrudnić panią, która wysprząta willę jak trzeba. Po kilku godzinach pojawia się Pani Henia… (zobacz: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 2.03.2014, ODC. 4: POZNAJCIE PANIĘ HENIĘ [WIDEO])

Premiera: niedziela, 2 marca tylko w VIVA Polska

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×