"Enjoy The View Love Natalia" 23.02.2014. Co się wydarzyło w 3. odcinku?

Sprawdź, co się wydarzyło w 3. odcinku reality show Natalii Siwiec "Enjoy The View <3 Natalia", który został wyemitowany 23.02.2014. na kanale VIVA Polska.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 23.02.2014, ODC. 3. CO MALARZE ZNALEŹLI W GARDEROBIE NATALII? [WIDEO] "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" 16.02.2014, ODC 2.: SPRAWDZIAN W ŻYCIU NATALII

Trzeci odcinek "Enjoy the view <3 Natalia" zdominowały przygotowania do MTV EMA Pre-Party. Do Natalii przyjechała z pomocą stylistka. Podczas poszukiwań idealnej kreacji na ten wyjątkowy wieczór kolejny raz mogliśmy podziwiać piersi Siwiec.

Kiedy dziewczyny znalazły odpowiednią sukienkę na imprezę, przyszedł z "pomocą" Red, który wybrudził Natalię lodami. Finalnie modelka założyła sukienkę kupioną rok wcześniej, lecz do tej pory nie miała okazji jej założyć.

CZYTAJ TAKŻE: NAMIĘTNE ZABAWY NATALII SIWIEC Z MĘŻEM NA BASENIE [WIDEO] NATALIA SIWIEC ZAPRASZA NA 1. ODCINEK "ENJOY THE VIEW <3 NATALIA" [WIDEO]

Natalia postanowiła zmienić kolor ścian w sypialni, gdyż teraz jest według niej za biało. Kochający mąż spełnia jej zachciankę. Jednak pojawia się problem. Podczas malowania nie będzie nikogo w willi, a domownicy obawiają się, iż malarze mogą coś ukraś, czy grzebać w prywatnych rzeczach Siwiec. Red wpada na genialny pomysł zainstalowania kamery w garderobie.

Po powrocie z MTV EMA Pre-Party wszyscy zasiedli z drinkami w rękach przed telewizorem i obejrzeli nagranie z ukrytej kamery. Zachowanie malarzy zaskoczyło Natalię i jej męża. Panowie grzebali w bieliźnie modelki i zabrali prezerwatywę.

Na koniec do willi Natalii i jej męża przyjechał kolejny gość. Jest to przyjaciel modelki.

W następnym odcinku Siwiec i Patti udadzą się na lekcję tańca na rurze...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×