"Enjoy The View Love Natalia" 30.03.2014, odc. 8: Na czym zostali przyłapami Natalia i Mariusz? [WIDEO]

Zobacz, co się wydarzy w 8. odcinku "Enjoy The View Love Natalia", który zostanie wyemitowany już w niedzielę 30.03.2014 o godz. 22:00 na kanale VIVA Polska.

Multimedia

W najbliższym odcinku "Enjoy the view <3 Natalia" widzowie będą mogli poznać Natalię w zupełnie nowej roli. Otóż po raz pierwszy w swoim życiu gwiazda stacji VIVA Polska poprowadzi wykład "Jak budzić podziw?" (Zobacz: NATALIA SIWIEC POPROWADZIŁA WYKŁAD NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM). Pełna aula studentów, mnóstwo kamer i jej rodzice, którzy nie mogli przepuścić takiej okazji. Jak poradzi sobie Natalia w tak stresującej sytuacji?

  • Jedziemy do Wrocławia, żeby wygłosić wykład na temat social mediów - mówi Natalia. Jak się okaże bohaterka reality show dawno tak się nie stresowała.

CZYTAJ TAKŻE: "ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA" ODC. 7: KTO WYSYŁA EROTYCZNE SMS-Y DO NATALII? [WIDEO] ENJOY THE VIEW LOVE NATALIA 16.03.2014, ODC. 6: NATALIA SIWIEC SUROGATKĄ? [WIDEO]

  • Natalia nigdy nie ma tremy, ale wykład przed tyloma studentami sprawił, że miała pełne gacie - śmiał się Mariusz. Dlatego zanim udali się na Uniwersytet Wrocławski, poszli zrelaksować się do restauracji.

Po zakończeniu wykładu Natalia i Mariusz postanowili zabrać rodziców do Warszawy. Tuż po wejściu do domu, goście zauważyli, że zabawka, którą Gucio trzyma w budzie jest dość egzotyczna. Na czym zostali przyłapani Natalia i Mariusz?

8. odcinek "Enjoy The View Love Natalia" już w niedzielę 30.03.2014 o godz. 22:00 na kanale VIVA Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×