"Enjoy the View - Love Natalia". Natalia Siwiec nigdy nie ochrzci swojej córki Mii. Dlaczego?

Córeczka fotomodelki i celebrytki Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego ma już cztery latka, ale nie została do tej pory ochrzczona. Co więcej, jej mama stanowczo się temu sprzeciwia! Dlaczego? Co ma Natalia Siwiec przeciwko sakramentowi chrztu?

Multimedia

Bez chrztu i poczucia winy

Coraz więcej celebrytów nie decyduje się na ochrzczenie swoich pociech. Stanowisko Małgorzaty Rozenek, Magdy Mołek i Lary Gessler podziela również piękna Natalia Siwiec. Ma ona poglądy równie wyraziste, co wygląd. Celebrytka, którą okrzyknięto "Miss Euro 2012" i która miała swój reality show "Enjoy the View - Love Natalia" realizowany przez stację Viva Polska, a także efemeryczna uczestniczka "Dancing With the Stars. Tańca z gwiazdami" twierdzi, że nie akceptuje w katolicyzmie narzuconego poczucia winy, towarzyszącego człowiekowi od narodzin.

[Mia nie była chrzczona] i nie będzie, chyba że kiedyś sama podejmie taką decyzję. Nie zgadzam się z tym, że człowiek rodzi się z jakimś grzechem, więc nie mamy co zmywać. Chrzest to zaakceptowanie tego, że niby pochodzisz z grzechu. Każdy rodzi się czysty, dobry i może wykreować swoje życie tak, jak chce, bez żadnych obciążeń na wejściu - tak napisała Natalia na swoim profilu, zastrzegając jednak, że wierzy w Boga, a raczej w istotę, którą nazywa "Boską Energią".

Natalia Siwiec po "Tańcu z gwiazdami" przepłakała dwa dniZobacz więcej

W środowy wieczór (24.03) celebrytka zaleciła też obserwującym jej profil parom... wzajemne zdradzanie się. Twierdzi, że zdradzanie i bycie zdradzanym to znakomite lekcje życia, a każda z emocji "powinna nas rozwinąć". Jak myślicie, to bezcenne rady, czy przepis na katastrofę?

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×