Epic Drama w czerwcu 2021. "Operacja Buffalo" i "Zagadki kryminalne nowej panny Fisher". Co oglądać na Epic Drama?

Czerwiec 2021 na antenie Epic Drama stoi pod znakiem premier! Na antenie Epic Drama można zobaczyć dwa nowe seriale, które widzowie po prostu pokochają! Sprawdźcie, co warto oglądać!

Multimedia

CZERWIEC 2021 NA EPIC DRAMA

"ZAGADKI KRYMINALNE NOWEJ PANNY FISHER"

Oto śledztwa w wielkim stylu! Twórcy "Zagadek kryminalnych panny Fisher" przedstawiają nową, współczesną pannę Fisher: ucieleśnienie stylu, uroku i zamiłowania do przygody. Dotąd Peregrine Fisher nie miała w życiu określonego celu i imała się wielu mało satysfakcjonujących prac; teraz los sprawił, że ma okazję zacząć wszystko od nowa. Czy powtórzy sukces swojej słynnej ciotki i stanie się równie sprytną i skuteczną prywatną detektywką?

"Biała księżniczka" i "Rozpustnice" wchodzą do gry! Co jeszcze oglądać?Zobacz więcej

"OPERACJA BUFFALO"

Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Australia, 1956 r. Major Leo Carmichael ma zaprojektować i nadzorować budowę wież do prób atomowych w Maralinga. Odpowiada tylko przed dowódcą, generałem Crankfordem, który zdecydowanie nie nadaje się do tego zadania. Prawdziwym wyzwaniem dla Leo jest jednak spotkanie z meteorolog Evą Lloyd-George, która została przysłana do Maralinga przez MI6, aby znaleźć źródło wycieku danych.
OD 17 CZERWCA, GODZ. 21:30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×