Epic Drama w grudniu 2020. Nowy thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych i świąteczny odcinek "Detektywa Murdocha". Co jeszcze?

W grudniu na kanale Epic Drama odbędzie się premiera serialu "Żywi i umarli". To nowy thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych. Będzie też świąteczny odcinek "Detektywa Murdocha", ale to jeszcze nie wszystko! Sprawdź, co jeszcze pojawi się w grudniu na kanale Epic Drama.

Multimedia

Grudzień 2020 na Epic Drama

W grudniu na Epic Drama premiera sześcioodcinkowego horroru "Żywi i umarli", którego scenarzystami są Ashley Pharoah i Matthew Graham, współtwórcy i scenarzyści "Życia na Marsie" i "Powstać". Ta niezwykła seria została przyjęta z uznaniem za świetną oprawę wizualną, doskonałą grę aktorską, solidne rysy postaci, nieoczekiwane zwroty akcji oraz fascynującą i przerażającą fabułę. Akcja serialu "Żywi i umarli" rozpoczyna się w latach 90. XIX w. Po śmierci matki Nathan Appleby wraz z żoną Charlotte przyjeżdża do rodzinnej posiadłości w Somerset. Choć małżeństwo wydaje się perfekcyjne, to tragedia, która dotknęła mężczyznę rzuca na nie cień. Syn Appleby'ego z pierwszego małżeństwa zginął kilka lat wcześniej. Charlotte też ma do pokonania pewne trudności - żyje w cieniu tragedii, która dotknęła jej męża. Ponadto kupuje nowoczesne maszyny rolnicze, by zmodernizować gospodarstwo, na co pracownicy farmy patrzą z rezerwą.

Mrożący krew w żyłach horror w grudniu na Epic Drama! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Kanal Epic Drama pokaże też w grudniu świąteczny odcinek "Detektywa Murdocha". W epizodzie "Wesołych Świąt, detektywie Murdoch!" znany filantrop Alister McGowan zostaje znaleziony martwy na imprezie w swojej rodzinnej posiadłości. W dodatku skradzione zostają hojne prezenty dla potrzebujących dzieci. Kiedy detektyw William Murdoch prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa McGowana, dowiaduje się, że ten lokalny potentat biznesowy pozostawał w ostrym sporze ze swoim byłym partnerem, Cyrusem Lynchem. Nikczemne siły chcą zniszczyć ducha świąt — Murdoch zdaje sobie sprawę, że oprócz rozwiązania zagadki morderstwa musi także uratować Boże Narodzenie!

Epic Drama proponuje też święta z miniserialami z całego roku (m.in. "Duchy z Enfield", "Miniaturzystka", "Wiedeńska krew" i "Wojna światów"), które będzie można obejrzeć ciągiem, bez potrzeby czekania na następny odcinek oraz świąteczny maraton filmów (m.in. "Hollywoodland", "Godziny", "Emma"). W grudniu na kanale Epic Drama nie zabraknie też nowych odcinków serialu "Wszystkie stworzenia duże i małe".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×