Epic Drama w kwietniu 2021. "Proces Christine Keeler", nowy sezon "Detektywa Murdocha" i "Sprawy Frankie Drake". Co jeszcze oglądać?

Kwiecień 2021 w telewizji Epic Drama prezentuje się wybornie! Na ten miesiąc telewizja Epic Drama zaplanowała emisje ciekawych seriali, a także premiery nowych tytułów oraz kontynuacji sprawdzonych hitów. Oj, będzie się działo! Sprawdźcie, co warto oglądać w kwietniu 2021 na kanale Epic Drama!

Multimedia

KWIECIEŃ 2021 NA EPIC DRAMA

"Proces Christine Keeler"

Świeże i poruszające spojrzenie na jeden z najbardziej znanych i głośnych skandali w historii Wielkiej Brytanii, który wybuchł w latach 60. XX wieku. Wydarzenia znane jako afera Profumo, doprowadziły do rezygnacji premiera Harolda Macmillana. Seks, szpiegostwo i kłamstwa odegrały główną rolę w skandalu, który w 1963 roku zdominował brytyjskie media, wstrząsnął rządem i doprowadził do procesu modelki Christine Keeler. Serial, którego akcja rozgrywa się w okresie zmian w polityce klasowej, płciowej i rasowej lat 60., ukazuje kulisy wydarzeń, które okazały się przełomem w najnowszej historii Wielkiej Brytanii, opowiedzianych poprzez życie kluczowych postaci i retrospekcje.
Premiera: środa 14 kwietnia, godz. 21:30

"Detektyw Murdoch"

11 sezon rozpoczyna się od uwięzienia Murdocha. Został on wrobiony w morderstwo tancerki z burleski. Jego posterunkowi zostali zastrzeleni w zasadzce, a Brackenreida ostatnio widziano z przystawionym do głowy pistoletem. Za porwanie dr Ogden odpowiedzialny jest skorumpowany polityk i jego ludzie. Murdoch przebywając za kratami musi udowodnić swoją niewinność, w czym w tajemnicy pomaga mu detektyw Llewellyn Watts. W kolejnych odcinkach pojawi się między innymi Alexander Graham Bell, który pomaga Murdochowi po tym, jak w czasie wyjątkowej kolacji ku czci Helen Keller zostaje zamordowany jeden z gości. Zobaczymy także dziwny wypadek samochodowy, którego zagadka musi zostać rozwiązana przed upływem wyznaczonego terminu. Poznamy także szalonego chirurga, któremu w próbie przeszczepu organów przeszkadza Mary Baker Eddy, założycielka Stowarzyszenia Chrześcijańskiej Nauki.
Premiera: w dni powszednie od poniedziałku 5 kwietnia, godz. 20:30

Nowy sezon "Sprawy Frankie Drake", "Singapurskie kleszcze" i "Projekt Manhattan" w TV! Sprawdź, co jeszcze!Zobacz więcej

"Babilon Berlin"

W burzliwych tygodniach poprzedzających katastrofę giełdową i „Czarny Piątek” inspektor Gereon Rath i Charlotte Ritter zostają przydzieleni do sprawy brutalnego morderstwa aktorki Betty Winter. Gdy Gereon zmaga się z problemem narkotykowym i stara się zaadaptować do życia rodzinnego, Charlotte walczy o uznanie w zdominowanym przez mężczyzn departamencie policji. Dla niektórych jednak trudne czasy okazują się szansą. Tajemniczy Ormianin próbuje sił jako producent filmowy gdy inni walczą o władzę polityczną; Czarna Reichswera zbiera siły przed kolejną próbą obalenia demokracji, a pogrzeb zamordowanego nazisty to doskonała okazja, by sprowokować kolejne starcia z komunistami. Nocami jednak wydaje się, że nic się nie zmieniło, a miasto wciąż tańczy, jakby nie było jutra...
Kontynuacja od czwartku 1 kwietnia, godz. 21:30

"Projekt Manhattan"

Serial ukazujący fabularyzowaną wersje wydarzeń, które doprowadziły do powstania pierwszej bomby atomowej w Los Alamos w Nowym Meksyku. Śledzimy losy genialnych, choć niedoskonałych naukowców i ich rodzin, którzy próbują jakoś funkcjonować w świecie tajemnic i sekretów przenikających każdy aspekt ich codziennego życia. Charlie Issacs wraz z rodziną przybywa do Los Alamos i przekonuje się, jak wygląda życie ludzi pracujących nad najbardziej tajnym projektem na świecie. W ośrodku działają dwie, rywalizujące ze sobą grupy naukowców: jedną kieruje Reed Akley, drugą — Frank Winter. Żona Franka, Lisa — botanik — zaczyna coś podejrzewać, kiedy dostrzega, jak zmieniają się miejscowe rośliny…
Kontynuacja od czwartku 1 kwietnia, godz. 22:30

"Singapurskie kleszcze"

Dla eksportera kauczuku Waltera Blacketta i jego rodziny Singapur w 1941 roku to świat bogactwa i przywilejów, a rozdarta wojną Europa wydaje się z tej perspektywy bardzo odległa. Jednak plany Blacketta dotyczące wzmocnienia władzy w firmie zostają pokrzyżowane, kiedy jego partner biznesowy, pan Webb, zostaje ubezwłasnowolniony, a jego udziały w spółce mają przypaść jego pełnemu ideałów synowi, Matthew. Walter wraz z córką muszą zadbać o własne dziedzictwo: zrobią wszystko, co w ich mocy, aby usunąć z drogi zagrożenie, jakim jest dla nich Matthew. Joan chce go uwieść, ale młodzieniec poznaje tajemniczą chińską dysydentkę, Verę Chiang, i ku niej kieruje swoje uczucia. Podczas gdy kontynent pogrąża się w chaosie wojny, zakazana miłość rozkwita, a epoka kolonialnych przywilejów chwieje się w posadach.
Kontynuacja od niedzieli 4 kwietnia, godz. 21:30

"Sprawy Frankie Drake"

4 sezon rozpoczyna się od niezwykłych, leśnych podchodów, w których biorą udział nasze bohaterki: detektywki i najlepsze przyjaciółki, Mary Shaw i Flo Chakowitz. Szybko okazuje się, że to śmiertelnie niebezpieczna zabawa… Frankie i Trudy badają sprawy morderstw, porwań, napadów i otruć - od dzikich lasów po świat wyższych sfer, od podziemnego kabaretu po fabrykę słodyczy. Dzięki temu, że Mary jest funkcjoncjonariuszką z obyczajówki może szperać w aktach i podsłuchiwać dyskusje policjantów, podczas gdy Flo bada raporty z autopsji, prowadzi naukowe eksperymenty i wykorzystuje swoje nowo nabyte umiejętności medyczne. W tym sezonie Frankie ma nowego adoratora — Europejczyka, kierowcę wyścigowego; Trudy marzy o własnym domu, Mary zakochuje się w niewłaściwym facecie, Flo zakłada rodzinę — ale jak zawsze nie brakuje też niebezpieczeństw, emocji, intryg i wiernej przyjaźni.
Kontynuacja od wtorku 6 kwietnia, godz. 21:30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×