Epic Drama w lipcu 2022. Gratka dla fanów Agathy Christie i wciągający kryminał! Co oglądać na Epic Drama?

Lipiec 2022 na Epic Drama to przede wszystkim gratka dla fanów twórczości Agathy Christie! Każdy, kto ceni kryminały, znajdzie na Epic Drama coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto oglądać na Epic Drama!

Multimedia

LIPIEC 2022 NA EPIC DRAMA

"Stróż prawa"

Trwa amerykańska wojna secesyjna — wkrótce w zamachu zginie Abraham Lincoln. Nowy Jork wciąż dochodzi do siebie po rozruchach wywołanych przez przeciwników poboru do wojska. Miasto jest przeludnione, brudne i pełne bezprawia, a napięcia rasowe i społeczne sięgają zenitu. W najbardziej niebezpiecznej części miasta — dzielnicy Five Points — działają gangi i przestępcy. Twardy irlandzki detektyw Kevin Corcoran, znany jako Corky, powraca z wojny, aby utrzymywać porządek i oczyszczać miasto ze zła - choć sam także gra czasem nieczysto i stosuje przemoc.

Adaptacja klasycznej powieści Agathy Christie z gwiazdorską obsadą! Premiera na Epic DramaZobacz więcej

Cykl: Lato z Agathą Christie

Tego lata zapraszamy na spotkania z królową kryminału, Agathą Christie. Będziemy mieli okazję obejrzeć kolejne odcinki znakomitych seriali kryminalnych o przygodach nieustraszonej panny Marple i tajemniczego byłego detektywa Hjersona, a także trzy pełnometrażowe dramaty, w których w postać samej pisarki wcielą się aktorki: Ruth Bradley, Lyndsey Marshal i Helen Baxendale. Lata z Agathą Christie po prostu nie można przegapić!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×