Epic Drama w listopadzie 2020. Nowy brytyjski serial i pełna emocji adaptacja klasycznej sztuki. Co jeszcze?

"Wszystkie stworzenia duże i małe" i "Wizyta inspektora" to nie jedyne nowości na Epic Drama w listopadzie. Jakie inny filmy i seriale będzie można oglądać w kolejnym miesiącu 2020 roku? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Listopad 2020 na Epic Drama

W listopadzie na Epic Drama całkowita nowość - serial-remake oryginalnej serii z lat 1978–1990, nakręconej na podstawie życia i książek lekarza weterynarii Jamesa Herriota. We "Wszystkich stworzeniach dużych i małych" bohater właśnie ukończył Glasgow Veterinary College i chce spełnić swoje marzenia o pracy weterynarza w uroczym hrabstwie Yorkshire. Szybko odkrywa, że leczenie zwierząt to także relacje z ich właścicielami, a te w przypadku farmerów z Yorkshire bywają trudne… W Skeldale House James poznaje swoją nową, nieco dysfunkcyjną rodzinę: chaotycznego i nieprzewidywalnego szefa, Siegfrieda Farnona, jego krnąbrnego brata Tristana i bystrą panią Hall, która o wszystkim decyduje. Pojawi się też miejscowa piękność, Helen Anderson. Czy to ona sprawi, że James zostanie w Yorkshire?

Przygody lekarza weterynarii Jamesa Herriota w Yorkshire. Nowy serial w Epic Drama!Zobacz więcej

Kolejny serial to "Lightfields", w którym potwierdza się, że tragiczna śmierć z przeszłości wpływa na całą przyszłość przez kolejne lata. Prawda w końcu wyjdzie na jaw, bez względu na koszty. "Lightfields" to produkcja z wątkiem nadprzyrodzonym, rozgrywający się w trzech różnych okresach. Do tragicznej śmierci doszło w 1944 r. Co wydarzy się później?

Jeżeli ktoś chce obejrzeć film, który wywoła wiele emocji, polecamy na filmową adaptację klasycznej sztuki J.B. Priestleya. Akcja "Wizyty inspektora" rozgrywa się w 1912 r., w ciągu jednej nocy. W centrum historii znajduje się zamożna rodzina Birlingów, która właśnie świętuje zaręczyny córki, Sheili, z Geraldem Croftem. Ich małżeństwo ma także połączyć dwie dobrze prosperujące firmy, ale uroczystą atmosferę zakłóca wizyta policjanta, inspektora Goole'a. Inspektor prowadzi śledztwo w sprawie samobójstwa pracownicy fabryki pana Birlinga. Jego konsekwentne, uparte pytania wkrótce ujawnią mroczne tajemnice, które mogą zniszczyć rodzinę Birlingów i splamić jej reputację.

Złośliwy duch nawiedza dom Peggy Hodgson. Do akcji wkraczają pogromcy sił ponadnaturalnychZobacz więcej

Wciąż do zobaczenia są także nowe odcinki przerażającego serialu "Duchy z Enfield", który oparty jest na faktach – przedziwnych i przerażających wydarzeniach, które miały miejsce w zwykłym domu w 1977 roku. Główną bohaterką jest 11-letnia dziewczynka Janet Hodgson, którą straszą i nękają nadprzyrodzone moce czające się w każdym pokoju... Tak przynajmniej twierdzi dziewczynka i chce, aby inni jej uwierzyli.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×