Epic Drama w lutym 2022. O tych serialach jest głośno! Co oglądać na Epic Drama?

Luty 2022 na kanale Epic Drama był bardzo ciekawy! Za nami premiera serialu, który na długo ma szansę się zapisać w pamięci widzów oraz produkcji, która jest marką samą w sobie! Sprawdźcie, jakie seriale Epic Drama warto obejrzeć!

Multimedia

LUTY 2022 NA EPIC DRAMA

"Dalgliesh"

Seria kryminalna, której akcja rozpoczyna się w Anglii w latach 70. XX wieku. Adam Dalgliesh, detektyw wykreowany przez brytyjską pisarkę P.D. James, rozwiązuje zagadki kolejnych niezwykłych morderstw i odkrywa głęboko skrywane tajemnice. W 1. odcinku młode kobiety z Nightingale House uczą się pielęgnować i pocieszać chorych. Kiedy jedna ze studentek zostaje brutalnie zamordowana, Adam Dalgliesh musi zdemaskować mordercę, który uznał morderstwo za lekarstwo na wszystkie bolączki...

10 rzeczy, których nie wiedzieliście o słynnej detektyw stworzonej przez Agathę Christie!Zobacz więcej

"Panna Marple"

W 4. sezonie śledzimy dalsze losy panny Jane Marple, która bada tajemnicze zgony i rozpracowuje poważne przestępstwa. Jane spotyka się z rodzinnym dramatem i rywalizacją rodzeństwa w związku ze śmiercią biznesmena i jego żony, a następnie wykorzystuje swoją głęboką wiedzę na temat ludzkich zachowań, aby zdemaskować mordercę w posiadłości rodziny Savage.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×