Epic Drama w maju 2021. "Biała księżniczka" i "Rozpustnice" wchodzą do gry! Co jeszcze oglądać?

Maj 2021 w telewizji Epic Drama prezentuje się doskonale! Z całą pewnością będzie się działo! Sprawdźcie, co warto oglądać w maju 2021 na kanale Epic Drama!

Multimedia

MAJ 2021 NA EPIC DRAMA

"Biała księżniczka"

Serial telewizyjny oparty na powieści Philippy Gregory o tym samym tytule, będącej częścią serii książek „The Cousin’s War” („Wojna kuzynów”). Anglia jest pozornie zjednoczona przez małżeństwo księżniczki Elżbiety z Yorku (Lizzie) i króla Henryka VII – ale małżonków dzieli wiele, zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i w kwestiach politycznych. Rozdźwięk między nimi grozi ponownym rozdarciem królestwa. Krążą plotki, że dawno zaginiony brat Elżbiety, książę Ryszard, żyje i planuje objąć tron, zmuszając Lizzie do dokonania wyjątkowo trudnego wyboru między mężem z rodu Tudorów a chłopcem, który może być jej krewnym i prawowitym królem z rodu Yorków. To opowieść o władzy, rodzinie, miłości i zdradzie, ukazująca jeden z najbardziej burzliwych okresów w historii Wielkiej Brytanii z punktu widzenia kobiet toczących nieustanną walkę o angielski tron.
Premiera: środa 26 maja, godz. 21:30

"Proces Christine Keeler", nowy sezon "Detektywa Murdocha" i "Sprawy Frankie Drake". Co jeszcze oglądać na Epic Drama?Zobacz więcej

"Panna Marple"

Panna Jane Marple kontynuuje swoje detektywistyczne przygody — w drugiej serii rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. W czasie swojej podróży po kraju trafia do uroczych z pozoru wiosek, które wcale nie są tak idylliczne, jak się wydają. Próbuje rozwiązać sprawę morderstwa właściciela Sittaford House w środku burzy śnieżnej; bada także samobójstwo pozornie spowodowane przez anonimowe, pełne nienawiści listy. Śmierć i zaginięcie dwóch pań z domu opieki uruchamiają poważne śledztwo, a gdy młoda kobieta doświadcza dziwnych zjawisk w swoim nowym domu, panna Marple wkracza do akcji, by pomóc jej odkryć prawdę.
Premiera: sobota 1 maja, godz. 21:30

"Rozpustnice"

Powrócimy do tętniącego życiem, kosmopolitycznego świata XVIII-wiecznego, georgiańskiego Londynu, gdzie wspaniała Margaret Wells i jej córki zajmują się najbardziej lukratywną działalnością biznesową w mieście — usługami seksualnymi. Margaret stara się pogodzić role matki i właścicielki domu publicznego.
W każdy piątek od 21 maja, godz. 21:30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×