Epic Drama we październiku 2021. "Hiszpańska księżniczka" i 2. sezon cenionego serialu! Co oglądać na Epic Drama?

Październik 2021 na antenie Epic Drama to obcowanie z serialami najwyższej klasy. Telewizja Epic Drama dla swoich widzów przygotowała dwie bardzo atrakcyjne premiery! Sprawdźcie, co warto oglądać!

Multimedia

PAŹDZIERNIK 2021 NA EPIC DRAMA

"HISZPAŃSKA KSIĘŻNICZKA"

"Hiszpańska księżniczka" to kolejny, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory serial emitowany na kanale Epic Drama. Widzowie wrócą na dwór Tudorów – do świata, w którym rządzą intrygi i pełne przepychu kostiumy. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia biorących w niej udział kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Osiem odcinków skoncentrowanych jest na postaci Katarzyny Aragońskiej (po tym jak popadła w niełaskę przez swoje niechlubne małżeństwo z królem Henrykiem VIII), która zmuszona jest podjąć walkę o należne jej miejsce na tronie.

OD 27 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:30, NA EPIC DRAMA

2. sezon fińskiego "W cieniu" i doskonały kryminał. Co oglądać na Epic Drama?Zobacz więcej

"ZAGADKI KRYMINALNE NOWEJ PANNY FISHER" - 2 SEZON

Peregrine Fisher powraca w wielkim stylu. W 2.sezonie serialu bystra i ambitna detektyw stanie przed trudnym zadaniem – spróbuje pogodzić sprawy zawodowe oraz romans z detektywem Jamesem Steedem. Utalentowana po swojej ciotce Phryne, Peregrine bada kolejne zbrodnie dokonane w Melbourne, a także mierzy się z własnymi demonami. W nadchodzących odcinkach widz będzie miał okazję podążyć razem z nią za skomplikowanymi i z pozoru niemożliwymi do rozwiązania sprawami, a także dowiedzieć się, jak rozwinie się jej uczucie z przystojnym detektywem. Czy nieporozumienia między nimi wpłyną negatywnie na współpracę?

OD 5 PAŹDZIERNIKA NA EPIC DRAMA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×