Eric Clapton zagra w Łodzi!

7 czerwca 2013 roku w łódzkiej Atlas Arenie zagra Eric Clapton. Będzie to część trasy koncertowej, którą artysta świętuje pięćdziesięciolecie pracy.

Multimedia

Po podpisaniu kontraktu z The Yardbirds w 1963 roku, Clapton rozpoczął muzyczną karierę, w trakcie której związany był z różnymi zespołami i która zaowocowała wieloma albumami, niezliczonymi koncertami na całym świecie, imponującym wachlarzem pochwał, niezachwianym uznaniem krytyków oraz mnóstwem doskonałych i spójnych popisów gitarowych.

Clapton powraca na scenę po spędzeniu tego roku w studiu przy pracy nad nowym albumem, który ma zostać wydany na początku 2013 roku.

Clapton zebrał imponujący zespół na zaplanowane koncerty, w skład którego wejdą występujący z muzykiem od dawna: Doyle Bramhall II (gitara), Steve Jordan (perkusja), Chris Stainton (fortepian i instrumenty klawiszowe) i Willie Weeks (bas), a także nowi członkowie zespołu: Paul Carrack (organy i instrumenty klawiszowe) oraz Greg Leisz (elektryczna gitara hawajska). Wokalnie zespół wspierać będą Michelle John i Sharon White.

Bilety na koncert w Łodzi kosztują:

198 zł - płyta 220 zł - osoby niepełnosprawne 275 zł - golden circle i trybuny 308 zł - trybuny 808 zł - VIP

Sprzedaż biletów rozpocznie się 4 października o godz. 10 na LiveNation.pl.

Źródło: dzienniklodzki.pl

Komentarze

Skomentuj
  • qwerty (gość)

    To ten typek co chciałby być jak Hołdys?

    01.10.2012 21:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×