"Erotica 2022". Agata Buzek zachwyca przemianą. Nowy wizerunek ma związek z kolejną rolą aktorki?

Agata Buzek to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Właśnie zaprezentowała efekty metamorfozy, do której doszło w związku z nowym wyzwaniem zawodowym. Jak teraz wygląda Agata Buzek?

Multimedia

Metamorfoza Agaty Buzek

Wizerunek Agaty Buzek zmienia się w zależności od tego, jaką rolę aktualnie gra. To aktorka, która nie boi się wyzwań, w tym tych związanych z jej wyglądem. Efekty najnowszej metamorfozy zachwycają fanów Buzek. Twierdzą, że jest nie do poznania i trudno oderwać od niej wzrok.

Ostaszewska, Buzek i Więckiewicz na premierze filmu Pawła Borowskiego. Zobacz kto jeszcze się pojawił!Zobacz więcej

Agata Buzek zagra w nowym filmie Łukasza Grzegorzka, pt. "Tak ma być". Wcieli się w postać Jo Lisieckiej, o czym poinformowała publikując zdjęcie po metamorfozie, którą przeszła na potrzeby nowego projektu.

Fani aktorki są oczarowani jej nowym wyglądem. "Aż trudno oderwać wzrok! Niesamowita uroda..." - wskazują komentujący. "Cudownie pani wygląda, zresztą uwielbiam panią jako wspaniałą aktorkę", "Pani jest cudownym człowiekiem i bardzo dobra aktorką. Powodzenia" - czytamy pod zdjęciem. Przypomnijmy, że oprócz "Tak ma być", wkrótce premierę będzie mieć pierwszy polski film Netfliksa, "Erotica 2022", w którym Agata Buzek gra jedną z ról.

Pierwszy polski film Netflix jesienią 2020! W obsadzie m.in. Małgorzata Bela, Agnieszka Żulewska i Agata BuzekZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wika (gość)

    "Niesamowita uroda", chyba ktoś sobie żarty robi. Drugiej takiej paskudy w historii polskiego kina chyba nie ma 😂😂

    14.07.2020 20:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×