"Escape Room" wycofany z dystrybucji w Polsce! Powodem tragedia w Koszalinie?

Tragedia w escape roomie w Koszalinie, gdzie podczas pożaru zginęło pięć 15-latek, ma wpływ nie tylko na kontrole escape roomów w całej Polsce, ale także na kino. Dystrybutor United International Pictures Sp z o.o. poinformował właśnie o wycofaniu z dystrybucji filmu pt. "Escape Room".

Multimedia

"Escape Room" do kin miał trafić 11 stycznia. To amerykański horror, którego reżyserem jest Adam Robitel. Jak głosi oficjalny opis filmu:

Thriller psychologiczny o sześciorgu obcych sobie ludziach, którzy znaleźli się w sytuacji bez wyjścia. Muszą wykazać się sprytem, inteligencją i wolą przetrwania albo... zginą.

Gwiazdami produkcji są Taylor Russell, Deborah Ann Woll, Logan Miller, Jay Ellis oraz Nik Dodani.

"Green Book" i "American Crime Story" na prowadzeniu. Kto zgarnął statuetki? [LISTA ZWYCIĘZCÓW]Zobacz więcej

Dystrybutor filmu nie podał oficjalnego powodu odwołania premiery, ale w tej sytuacji jest to więcej niż oczywiste. Innej decyzji raczej nie można było się spodziewać. Czy "Escape Room" pojawi się w polskich kinach w innym terminie czy za kilka miesięcy od razu ukaże się na rynku DVD/VOD? Tego w tym momencie nie wiemy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    To tylko film, a oni wycofują. Chciałam iść na niego do kina, czekałam aż wreszcie będę mogła go obejrzeć na wielkim ekranie ale nie mogę bo sobie ktoś tak wymyślił. Genialne.

    21.01.2019 11:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×