"Esmeralda". Ostatni odcinek już niedługo! Wiemy, jaki serial ją zastąpi! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Esmeralda" powoli dobiega końca. Znamy datę ostatniego odcinka. Wiemy, jaki serial zastąpi tę kultową telenowelę!

Multimedia

"Esmeralda" powróciła na ekrany ku uciesze fanów kultowych telenowel. Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. "Esmeralda" to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról Leticii Calderón i Fernanda Colungi uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie.

Zobacz, jak po 20 latach wyglądają gwiazdy uwielbianej w Polsce telenoweli "Esmeralda"! [GALERIA]Zobacz więcej

"Esmeralda" powoli dobiega końca, a ostatni odcinek zostanie wyemitowany w TV4 w środę, 7 lutego 2018! Wiadomo już, jaki serial pojawi się w miejscu tej kultowej telenoweli.

"Esmeralda" zostanie zastąpiona przez "Nie igraj z aniołem". Główną bohaterką tej telenoweli jest Marichuy (Maite Peroni), która jako 14-latka uciekła z sierocińca i przez jakis czas żyje na ulicy. W końcu zostaje przygarnięta przez Candelarię (Evita Munoz "Chachita"), która staje się dla niej jak matka. Dziewczyna robi wszystko, aby wesprzeć budżet domowy, zbiera także pieniądze na dzieci z sierocińca. W końcu Marichuy wpada w kłopoty, które kończą się w sądzie.

"Nie igraj z aniołem" odcinek 1. już w czwartek, 8 lutego 2018 o godz. 16:00!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Monika (gość)

    Ja bym chciała żeby leciało po esmeraldzie cud miłośći na tv4 bo tu muj ulubiony serial

    22.08.2018 17:31
  • Kasia (gość)

    Słuchajcie wejdź se na fb walczymy o polskie telenowele od 5 wrzesnia o 15.40 podobno ma być Maria z przedmieścia A o 16.45 ma być sin tu mirada czyli światło w twoich oczach słuchajcie ja tak wyczytałem sami sobie zobaczcie jak co

    15.08.2018 20:37
  • moli (gość)

    po co powtorki, po co wracac do czego co sie juz widzialo. Chcemy czegos nowego.

    10.08.2018 01:01
  • kasia (gość)

    zgadzam się ja też nie lubię powtórek telenowel

    09.08.2018 20:07
  • m.l (gość)

    Jabym wolała triumf miłośći

    16.07.2018 10:59
  • Ania (gość)

    Najgorsze telenowele to Mała Książka jak dla małych dziewczynek serial, oglądałam niektóre odcinki i i Kaczor to ja. Chodź Natalia Oreiro grała bardzo dobrze to treść w Kaczor to treść nudna. Valerie z młoda Natalia Oreiro oglądałam ale się nie zakończyła i dobrze, że TVN przerwał ten serial nie zaluje

    20.02.2018 00:53
  • Ola (gość)

    Ja bym ogladala Tryumf Miłości z aktorami z Nie Igraj z Aniołem i Marie z Przedmieścia czytałam o tej telenoweli.

    20.02.2018 00:47
  • Gosia (gość)

    Najbardziej lubiłam też Esmeralde bo tematyką bardzo różniła od telenowel które są podobne do siebie tematycznie. Chodź Esmeralda była również telenowela o miłości to była nie przewidywalna, co do wątków.

    20.02.2018 00:44
  • Gosia (gość)

    Marichuri przypomina mi charakter Milagros tak miałam napisać

    20.02.2018 00:40
  • Gosia (gość)

    Ja oglądam poraz pierwszy Nie Igraj z Aniołem bo mnie w Polsce nie było wcześniej. Kocham ten serial zwłaszcza że przypomina mi Milagros że Zbuntowanego Anioła, a ten serial był moim ulubionym za granicą.

    20.02.2018 00:39
  • Slonko (gość)

    Ja bym obejrzala Palome.

    10.02.2018 22:29
  • zniesmaczona (gość)

    I znowu ten niestrawny,odgrzewany po raz kolejny kotlet.

    08.02.2018 18:09
  • Gosc (gość)

    Ile razy można oglądać to samo!!!!!!!!!

    08.02.2018 10:21
  • Emilia (gość)

    Ja bym wolała nic

    07.02.2018 19:14
  • La descarada (gość)

    Ja bym wolala Moze marzen albo Rubi to byly fajne telenowele wszczegulnosci rubi zarabiste . A nie igraj z aniolem bylo niedawno powtarzane bede ogladac chyba tylko ze wzgledu na wiliama levy

    07.02.2018 16:54
  • gość 2 (gość)

    i znowu to samo. niedawno puszczaliscie i zaś puscicie ten serial. Żenada! jest tyle innych telenowel,a Wam chyba dobrze płacą że w kółko jedno i to samo emitujecie.

    06.02.2018 18:57
  • ola (gość)

    Lepiej "Marine" :)

    05.02.2018 11:35
  • Asia (gość)

    Dokładnie lepsza byłaby Paulina!!!

    02.02.2018 21:15
  • Żegnaj tv4 ;-( (gość)

    Niestety odchodzę od was. Liczę na tv puls lub tv6, czy tv romance ;-)

    02.02.2018 11:19
  • Gosia (gość)

    Lepsza byłaby 'Paulina'!!

    02.02.2018 09:18
NowszeStarsze