"Esmeralda" znowu w TV! Pierwszy odcinek we wrześniu w TV4! [ZDJĘCIA]

"Esmeraldę" – uznawaną za jeden z najpopularniejszych latynoskich seriali wszech czasów – po 20 latach od jej światowej premiery przypomni jesienią Czwórka.

Multimedia

Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie, znów zagości na polskich ekranach. Pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Tak było również w Polsce, gdzie zapanował istny szał, którego apogeum nastąpiło podczas wizyty Leticii Calderón w naszym kraju w 1999 roku, kiedy to rozentuzjazmowanym tłumom ściągającym na spotkania z aktorką zdarzało się tratować wszystko co stało im na drodze, ze sceną na której miała pojawić się gwiazda włącznie…

Zobacz, jak po 20 latach wyglądają gwiazdy uwielbianej w Polsce telenoweli "Esmeralda"! [GALERIA]Zobacz więcej

Czy "Esmeralda" podbije serca kolejnych pokoleń polskich widzów? Przekonamy się jesienią, ale z całą pewnością powrót serialu będzie prawdziwą gratką dla ogromnej rzeszy dawnych fanów. Telenowela zastąpi w ramówce TV4 serial "Twoja na zawsze", którego ostatni odcinek będzie można obejrzeć w połowie września.

Najlepsze seriale Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Misja (gość)

    Bardzo sie ciesze, obejrze jeszcze raz

    27.06.2018 13:59
  • hhh (gość)

    fajnie ale ludzie jest tyle fajnych telenowel które szły w latach 90 a wy non stop jedno i to samo marie se leste puscie albo słodka zemstę kasandra seniore niebezpieczna i długo by tu jeszcze wymieniać esmeralda dopero szla

    23.06.2018 17:51
  • Sylwia (gość)

    Albo niech powroci kiedy się zakocham też fajna telenowela

    13.02.2018 18:05
  • asia (gość)

    co z Esmeralda w godzinach rannych godz.10 policjanci - same powtorki

    05.12.2017 11:00
  • MANIA (gość)

    dlaczego nie ma Esmeraldy rano . Tylko powturki policjantow

    05.12.2017 10:53
  • LuizaAnna3 (gość)

    Super! Fajny serial , z przyjemnością oglądam w jesienne wieczory. Chciałabym jeszcze oglądać serial: Luz Clarita , Luz Maria lub Przeklęta miłość..😅

    08.11.2017 16:53
  • Adriana (gość)

    Dlaczego Esmeralda nie idzie?? może ktoś poda przyczynę??

    03.11.2017 15:54
  • Berna (gość)

    Gdzie się podział serial Esmeralda?????? Był o 16.00 a teraz nie ma??? Może ktoś coś powie???

    03.11.2017 15:49
  • Berna (gość)

    Gdzie się podział serial Esmeralda?????? Był o 16.00 a teraz nie ma??? Może ktoś coś powie???

    03.11.2017 15:49
  • Halima (gość)

    A gdzie DROGA DO SZCZĘŚCIA ? Taki dobry serial, kpiny sobie robicie z widzów. Nie oglądam Tv 4 w ogóle po tym jak przerwaliście ww serial. Zresztą moje słowa nic nie znaczą, ponieważ i tak macie ludzi w d.... Dajecie jakiś stary ramot, który zapewne macie za darmo.

    30.10.2017 22:31
  • Madzia (gość)

    A może cena marzeń tez super był. Z rubi

    11.10.2017 23:00
  • Madzia (gość)

    Ta esmerralda to gowno twoja na zawsze to była super telenowela

    11.10.2017 22:57
  • ghdhgdh (gość)

    a gdzie napisy?????

    04.10.2017 16:08
  • zx (gość)

    dobrze ze jest Esmeralda bo nie ogladalam wczesniej.

    30.09.2017 23:47
  • Donia (gość)

    Tak Maria z przedmieścia - to była piękna telenowela, z wielkim sentymentem obejrzałabym ją jeszcze raz, według mnie to była najlepsza telenowela latynoska.

    30.09.2017 22:43
  • Violka (gość)

    Ja zamiast starej powtórki,wolałabym obejrzeć coś nowego.Dają powtórki żeby zaoszczędzić pieniądze. Niech dają. Ale i niech zakupią coś nowego.

    29.09.2017 17:29
  • Miko (gość)

    A moze tak brzydule puscic co leciala 10 lat temu na tvn super serial i smieszny

    28.09.2017 17:05
  • Roxi (gość)

    Niech powraca DROGA DO SZCZĘŚCIA na antenę TV4 odcinek 42. A nie puścili jakaś starocie ....

    26.09.2017 17:47
  • Evelon (gość)

    Mogli by puścić ukryta miłość super film

    26.09.2017 13:11
  • Lee (gość)

    Zamiast tej beznadziejnej Esmeraldy było puścić drogę do szczęścia jak się nie myle powinien być 42 odcinek fajną telenowele zdjęli z anteny ale stare dziadostwa puszczaja