etiennette wiśniewska

Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci, a w drodze jest już kolejne! Ile mają lat? Czym się zajmują pociechy lidera Ich Troje?

Michał Wiśniewski to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Chociaż zespół Ich Troje najlepsze lata ma za sobą, to Michał Wiśniewski wciąż cieszy się olbrzymią rozpoznawalnością, aczkolwiek najczęściej komentowane są jego kolejne związki oraz dzieci. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Ile mają lat? Prezentujemy Wam wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego!

05.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

25-lecie Ich Troje. Etiennette Wiśniewska zawładnęła sceną razem z Michałem Wiśniewskim! Podobieństwo do ojca jest uderzające!

Michał Wiśniewski to postać, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Lider grupy Ich Troje znany jest ze swoich hitów, ale też... wielu małżeństw oraz dość licznego potomstwa. Teraz na wszystkich jest 15-letnia córka gwiazdora, Etiennette Wiśniewskiej, która podczas 25-lecia Ich Troje zawładnęła sceną razem z ojcem! Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego!

15.08.202225-lecie Ich Troje

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×