"Euforia". Pierwszy odcinek specjalny już dostępny w HBO GO! O czym jest?

Pierwszy odcinek specjalny wyróżnionego trzema nagrodami Emmy serialu HBO "Euforia" jest już dostępny w serwisie HBO GO. O czym jest? Sprawdź szczegóły.

Multimedia

Pierwszy odcinek specjalny serialu "Euforia" koncentruje się na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas Bożego Narodzenia. Dziewczyna rozstała się z Jules na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. Odcinek zatytułowany "Trouble Don't Last Always" napisał i wyreżyserował pomysłodawca serialu Sam Levinson. Poza Zendayą zobaczymy w nim Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie produkcji. Na ekranie pojawi się także Hunter Schafer.

Twórcą "Euforii" jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych. Obowiązki pozostałych producentów wykonawczych pełnili Ravi Nandan, Kevin Turen, Drake, Future the Prince, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Mirit Toovi, Yoram Mokady oraz Gary Lennon. Współproducentem jest Will Greenfield. Serial został wyprodukowany we współpracy ze spółką A24 i jest oparty na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. Jej pomysłodawcami są Ron Leshem i Daphna Levin ze spółki HOT.

Sukces na gali Emmy 2020 przyspieszy prace nad 2. sezonem serialu HBO? Wiadomo coraz więcej!Zobacz więcej

Przypominamy, że serial "Euforia" otrzymał w tym roku trzy nagrody Primetime Emmy®, w tym dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Zendaya), za najlepszą współczesną charakteryzację (naturalną) oraz za najlepszą oryginalną muzykę i słowa (Labrinth - All For Us).

Premiera pierwszego specjalnego odcinka serialu "Euforia" odbywa się wcześniej niż to było zaplanowane, czyli już dzisiaj, tj. 4 grudnia, w HBO GO. Premierowa emisja na antenie HBO odbędzie się natomiast zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek 7 grudnia o godzinie 20:10.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×