"Euforia". Sydney Sweeney zachwyca na ekranie! Oglądaliśmy ją w "Białym Lotosie" i "Opowieści podręcznej". Gdzie jeszcze zagrała? Ile ma lat?

Sydney Sweeney - zapamiętajcie to imię i nazwisko, bo o młodej amerykańskiej aktorce będzie coraz głośniej! Właśnie możemy oglądać ją w charakterystycznej roli w serialu "Euforia", ale już wcześniej miała okazje zagrać w kilku znaczących produkcjach. A to dopiero jej początek! Sprawdźcie, kim jest Sydney Sweeney! Ile ma lat?

Multimedia

SYDNEY SWEENEY - KIM JEST?

Sydney Sweeney urodziła się 12 września 1997 roku w Spokane w Waszyngtonie. Aktorstwo w jej życiu pojawiło się dość niespodziewanie. Młoda aktorka swoją karierę rozpoczęła w 2009 roku, gdy pojawiła się w dwóch niezależnych filmach: "Poppies: Odyssey of an Opium Eater" oraz "ZMD: Zombies of Mass Destruction". Horrorową ekspansję Sweeney kontynuowała rok później, gdy pojawiła się w filmie "Oddział". 2011 rok przyniósł telewizyjny film "Gwiazdy i włamywacze".

Od dziecięcej gwiazdy Disneya do mocnej roli ćpunki. Hollywood oszalało na jej punkcie!Zobacz więcej

Pierwszy "większy" film, w którym zagrała Sydney Sweeney to "Pająki" z 2013 roku. Następnie przyszedł czas na "Angels in Stardust" (2014) z Alicią Silverstone w roli głównej, "Nieustępliwą" (2015), "Akademię sztuk walki" (2015) i "Odnaleźć Emmę" (2015). Kolejne produkcje w aktorskim CV to wciąż zbyt mało znaczące tytuły, aż w 2017 roku pojawiła się prawdziwa petarda, która zmieniła wiele - Sweeney znalazła się w obsadzie serialu "Opowieść podręcznej". I to było to, co pięknej aktorce otworzyło drzwi.

"Pewnego razu... w Hollywood". Quentina Tarantino list miłosny do Romana Polańskiego. Miła i nostalgiczna czarna komedia o magii kinaZobacz więcej

Już rok później Sydney Sweeney zagrała w serialu "Ostre przedmioty", filmie "Tajemnice Silver Lake", a także stała się jedną z twarzy netfliksowego serialu "Everything Sucks!". Nic więc dziwnego, że aktorką zainteresowali się również reżyserzy obsady "Euforii" HBO, gdzie Sydney Sweeney była prawdziwym odkryciem! Widać, że młoda aktorka nie boi się odważnych scen, co idealnie wpasowało się w wizję twórców "Euforii". Później zauważył ją Quentin Tarantino i obsadził w niedużej roli w "Pewnego razu w Hollywood".

Teraz kariera Sydney Sweeney rozkwita. W 2020 roku zagrała w filmie "Nokturn", horrorze "Nocne kły" oraz filmie Amazona pt. "Kiedy nikt nie patrzy". Rok 2021 przyniósł jej kolejny hit w karierze, pod postacią głośnego serialu "Biały Lotos", gdzie jej rola zachwyciła widzów i krytyków! Teraz z kolei powróciła do kreacji Cassie w 2. sezonie "Euforii" i już wiemy, że będzie się działo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×