"Euforia". Zwiastun drugiego odcinka specjalnego hitu HBO! Jules przedstawia własną wersję wydarzeń!

"Euforia" powraca! Genialny serial HBO jeszcze musi poczekać na swój 2. sezon, ale widzowie już wkrótce otrzymają drugi odcinek specjalny "Euforii", który tym razem odda głos postaci Jules, przedstawiającej własne spojrzenie na serialowe wydarzenia.

Multimedia

"Euforia" okazała się ogromnym odkryciem HBO. Serial pokochali nie tylko widzowie, ale też krytycy, którzy rozpływali się nad autentyzmem oraz mocą produkcji, która pokazywała problemy oraz rozterki młodych ludzi.

Seks, miłość, narkotyki, problemy z orientacją czy tożsamością płciową - to wszystko znalazło się w "Euforii", Widzowie już nie mogą doczekać się 2. sezonu produkcji, jednak na razie muszą zadowolić się odcinkami specjalnymi, które powstały w czasie obostrzeń związanych z pandemią COVID-19.

Pierwszy odcinek specjalny już dostępny w HBO GO! O czym jest?Zobacz więcej

Pod koniec ubiegłego roku na HBO GO pojawił się pierwszy odcinek specjalny, którego bohaterką była Rue (Zendaya), natomiast teraz czas na drugi epizod, w którym głos zabiera Jules (Hunter Schafer). Premiera epizodu już 22 stycznia na HBO Max, co oznacza, że prawdopodobnie wtedy odcinek pojawi się też na HBO GO, chociaż jego pierwotna premiera była zapowiada na 25 stycznia.

Zobaczcie zwiastun drugiego odcinka specjalnego "Euforii"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×