Euro 2016. Kto będzie komentował mecze Mistrzostw Europy we Francji? Oto sylwetki komentatorów! [GALERIA]

Znana jest już lista komentatorów fazy grupowej Euro 2016! Dzięki komu emocje podczas oglądania rozgrywek będą jeszcze większe? Sprawdźcie, kto skomentuje poszczególne mecze Euro 2016!

Multimedia

Euro 2016 rozpoczyna się w piątek, 10 czerwca. Mecze fazy grupowej będzie można oglądać na kanałach Telewizji Polsat oraz w TVP1. Z tej okazji uruchomione zostały specjalne kanały premium: Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

Komentatorzy Euro 2016 w Polsacie: Mateusz Borek, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Włodzimierz Lubański, Piotr Przybysz, Czesław Michniewicz, Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober.

Komentatorzy na Euro 2016 w TVP: Jacek Laskowski, Maciej Iwański, Andrzej Juskowiak, Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow.

CZYTAJ TAKŻE:

DARIUSZ SZPAKOWSKI O EURO 2016: TEN TURNIEJ TO WIELKIE WYZWANIE [WYWIAD]
MATEUSZ BOREK: BĘDZIEMY WSZĘDZIE TAM, GDZIE DOTRZE NASZA REPREZENTACJA [WYWIAD]
EURO 2016. STREFA KIBICA Z TOMASZEM ZIMOCHEM OD 10 CZERWCA W TVN24

Wiaodmo już także, że finał turnieju w Polsacie skomentuje para: Borek i Lubański, a w TVP: Szpakowski i Juskowiak. Faza grupowa Euro 2016 pod względem komentatorskim prezentuje się natomiast następująco:

10 czerwca:
21:00 – Francja – Rumunia (Polsat/Polsat Sport 2 - Mateusz Borek i Włodzimierz Lubański; TVP1 - Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow)

11 czerwca:
15:00 – Albania – Szwajcaria (Polsat/Polsat Sport 2 - Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober)
18:00 – Walia – Słowacja (Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski)
21:00 – Anglia – Rosja (Polsat Sport 2 - Mateusz Borek i Czesław Michniewicz)

12 czerwca:
15:00 – Turcja – Chorwacja (Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski)
18:00 – Polska – Irlandia Płn. (Polsat/Polsat Sport 2 - Mateusz Borek i Tomasz Hajto, TVP1 - Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow)
21:00 – Niemcy – Ukraina (Polsat Sport 2 - Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober)

13 czerwca:
15:00 – Hiszpania – Czechy (Polsat/Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski i Czesław Michniewicz)
18:00 – Irlandia – Szwecja (Polsat Sport 2 - Tomasz Włodarczyk)
21:00 – Belgia – Włochy (Polsat Sport 2 - Mateusz Borek i Tomasz Hajto)

14 czerwca:
18:00 – Austria – Węgry (Polsat/Polsat Sport 2 - Tomasz Włodarczyk i Czesław Michniewicz)
21:00 – Portugalia – Islandia (Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski i Jacek Ziober)

15 czerwca:
15:00 – Rosja – Słowacja (Polsat/Polsat Sport 2 - Tomasz Włodarczyk)
18:00 – Rumunia – Szwajcaria (Polsat Sport 2 - Mateusz Borek i Czesław Michniewicz)
21:00 – Francja – Albania (Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski i Jacek Ziober)

16 czerwca:
15:00 – Anglia – Walia (Polsat Sport 2 - Tomasz Włodarczyk)
18:00 – Ukraina – Irlandia Płn (Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski i Czesław Michniewicz)
21:00 – Niemcy – Polska (Polsat / Polsat Sport 2 / TVP1 - Mateusz Borek i Tomasz Hajto / Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak)

17 czerwca:
15:00 – Włochy – Szwecja (Polsat / Polsat Sport 2 - Piotr Przybysz i Jacek Ziober)
18:00 – Czechy – Chorwacja (Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski i Tomasz Hajto)
21:00 – Hiszpania – Turcja (Polsat Sport 2 0 Mateusz Borek i Czesław Michniewicz)

18 czerwca:
15:00 – Belgia – Irlandia (Polsat/Polsat Sport 2 - Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober)
18:00 – Islandia – Węgry (Polsat Sport 2 - Piotr Przybysz i Czesław Michniewicz)
21:00 – Portugalia – Austria (Polsat Sport 2 - Mateusz Borek)

19 czerwca:
21:00 – Rumunia – Albania (Polsat/Polsat Sport 2 - Piotr Przybysz i Tomasz Hajto)
21:00 – Szwajcaria – Francja (Polsat Sport 3 - Mateusz Borek)

20 czerwca: 21:00 – Rosja – Walia (Polsat/Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski i Jacek Ziober)
21:00 – Słowacja – Anglia (Polsat Sport 3 - Mateusz Borek i Czesław Michniewicz)

21 czerwca:
18:00 – Ukraina – Polska (Polsat/Polsat Sport 2 - Mateusz Borek i Tomasz Hajto, TVP1: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak)
18:00 – Irlandia Płn. – Niemcy (Polsat Sport 3 - Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober)
21:00 – Czechy – Turcja (Polsat Sport 3 - Piotr Przybysz)
21:00 – Chorwacja – Hiszpania (Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski i Czesław Michniewicz)

22 czerwca:
18:00 – Islandia – Austria (Polsat/Polsat Sport 2 - Tomasz Włodarczyk i Czesław Michniewicz)
18:00 – Węgry – Portugalia (Polsat Sport 3 - Piotr Przybysz i Tomasz Hajto)
21:00 – Włochy – Irlandia (Polsat Sport 2 - Cezary Kowalski i Jacek Ziober)
21:00 – Szwecja – Belgia (Polsat Sport 3 - Mateusz Borek i Włodzimierz Lubański)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×