Euro 2016. Kto z kim zagra w 1/8 finału? Gdzie oglądać mecze na żywo? [TRANSMISJA TV I ONLINE]

Euro 2016 1/8 finału już od soboty, 25 czerwca! Za nami ostatnie mecze fazy grupowej Euro 2016, w których okazało się, kto przechodzi dalej, a kto musi wrócić do domu. Kto z kim zagra w 1.8 finału? Kiedy i gdzie oglądać mecze? Sprawdźcie!

Multimedia

Euro 2016 1/8 finału! Kto z kim zagra?

Szesnaście zespołów z fazy grupowej Euro 2016 awansowało do 1/8 finału. Nie obyło się bez zaskoczeń. Zakończyła się faza grupowa Euro 2016. Do 1/8 finału awansowało szesnaście zespołów - w tym Islandia czy Węgry. Odpadło osiem. Kto z kim zagra o ćwierćfinał? Oto pełen zestaw par.

W tej fazie rozgrywek dojdzie do spotkania, nazywanego przez wszystkich "małym finałem". O miejsce w ćwierćfinale powalczą bowiem obrońcy tytułu, Hiszpanie z drużyną, która cztery lata temu o niego z nimi walczyła - z Włochami. Chorawacja, któa brawurowo pokonała Hiszpanię w ostatnim meczu fazy grupowej, spotkają się z Portugalią.

Reprezentantom Polski przyjdzie zmierzyć się ze Szwajcarią, a gospodarze - Francuzi, będą grać o ćwierćfinał z Irlandią, natomiast obecni Mistrzowie Świata - Niemcy, zagrają ze Słowacją. Z rywalizacji odpadli: Albania i Rumunia z grupy A, Rosja z grupy B, Ukraina z grupy C, Turcja i Czechy z grupy D, Szwecja z grupy E oraz Austria z grupy F. W 1/8 finału, po jednej stronie "drabinki" znajdują się: Szwajcaria, Polska, Chorwacja, Walia, Portugalia, Węgry, Belgia, Irlandia Północna. Po drugiej: Niemcy, Słowacja, Włochy, Hiszpania, Francja, Irlandia, Anglia, Islandia.

Oto wszystkie pary 1/8 finału Euro 2016. Sprawdź, kiedy obejrzeć mecze!

Szwajcaria - Polska (sobota, 25 czerwca, godz. 15:00, Saint-Etienne - TVP1, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport 2, komentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto)
Walia - Irlandia Północna (sobota, 25 czerwca, godz. 18:00, Paryż - Polsat Sport 2, komentują Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober)
Chorwacja - Portugalia (sobota, 25 czerwca, godz. 21:00, Lens - Polsat Sport 2, komentuje Cezary Kowalski)
Francja - Irlandia (niedziela, 26 czerwca, godz. 15:00, Lyon -Polsat Sport 2, komentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto)
Niemcy - Słowacja (niedziela, 26 czerwca, godz. 18:00, Lille - Polsat Sport 2, komentują Cezary Kowalski i Włodzimierz Lubański)
Węgry - Belgia (niedziela, 26 czerwca, godz. 21:00, Tuluza - Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport 2, komentują Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober)
Włochy - Hiszpania (poniedziałek, 27 czerwca, godz. 18:00, Saint-Denis - TVP1,Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport 2, komentują Mateusz Borek i Włodzimierz Lubański)
Anglia - Islandia (poniedziałek, 27 czerwca, godz. 21:00, Nicea - Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport 2, komentują Tomasz Włodarczyk i Tomasz Hajto)

Ćwierćfinały rozpoczną się 30 czerwca (po jednym dziennie) i będą transmitowane w otwartych kanałach Polsatu o godz. 21:00 (dwa wybrane mecze pokaże TVP1, w tym ewentualny mecz Polaków). Relacje ze wszystkich meczów NA ŻYWO w serwisie GOL24.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×