Euro 2016. Mecz Islandia - Węgry [Gdzie obejrzeć w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO, ONLINE]

Kamila Glińska
Islandia - Węgry transmisja. 18 czerwca o godzinie 18:00 debiutująca Islandia zmierzy się z Węgrami w drugim meczu fazy grupowej Euro 2016. Transmisja na żywo ze spotkania Islandia - Węgry w Polsat Sport 2.

Mecz Islandia - Węgry

Grupa F

Sobota, 18.06.2016, godz. 18:00

Stadion: Stade Vélodrome, Marsylia

Transmisja na żywo: Polsat Sport 2

Relacja na żywo z meczu Islandia - Węgry w GOL24

Przed nami pojedynek debiutantów z zawodnikami drużyny, która od dawna nie uczestniczyła w dużej imprezie. W pięciu ostatnich spotkaniach obu reprezentacji za każdym razem wygrywali Węgrzy. Nie powinno jednak zabraknąć emocji, bo obie ekipy mają szanse awansować do fazy 1/8 finału. Po zaskakującym dla wielu remisie z Portugalią, trener Islandczyków, Lars Lagerbaeck powiedział, że mecz pierwszy Euro 2016 miał wielkie znacznie dla drużyny, ponieważ był ich debiutem na wielkim turnieju i od razu z najsilniejszym przeciwnikiem w grupie. Wyspiarze liczą teraz na skuteczność znanego z występów w angielskiej ekstraklasie Gylfiego Sigurðssona.

Węgrzy wygrali swój pierwszy mecz z Austrią 0:2. Zdobyli gola w drugiej połowie, a kilka minut później grając w przewadze po czerwonej kartce dla Dragovica, w końcówce strzelili jeszcze jednego gola. W składzie powinni pojawić się piłkarze znani gry w Ekstraklasie: Nemanja Nikolić, Gergő Lovrencsics, Tamás Kádár i Richárd Guzmics. Asem w rękawie Madziarów jest jednak duet z Bundesligi: Adam Szalai i Zoltan Stieber.

Mecz Włochy - Szwecja w Polsat Sport 2 skomentują Piotr Przybysz i Czesław Michniewicz.