Euro 2016: Polsat pokaże 24 mecze w kanałach otwartych, pozostałe w kodowanych

Szef redakcji sportowej Polsatu Marian Kmita w niedawnej audycji "Gość Wydarzeń" ujawnił pierwsze szczegóły związane z transmisjami spotkań piłkarskiego Euro 2016. Widzowie na otwartej antenie Polsatu zobaczą 24 pojedynki. Wśród nich znajdą się mecz otwarcia, mecze Polaków, półfinały oraz finał mistrzostw Starego Kontynentu.

Nowa funkcjonalność serwisu Telemagazyn.pl! Codziennie w programie możesz sprawdzić wyłącznie sportowe transmisje na żywo!
Sprawdź dzisiejsze sportowe transmisje na żywo w dużym programie!

24 mecze Euro 2016 telewizja Polsat pokaże na otwartej antenie, transmisje z pozostałych 27 spotkań będą dostępne jedynie w kanałach kodowanych. Marian Kmita nie zdradził jeszcze, które ze meczów będą relacjonowane w sportowych kanałach Polsatu, do których dostęp mają tylko abonenci telewizji kablowych lub Cyfrowego Polsatu.

W czasie Euro 2016 sportowa redakcja Polsatu zorganizuje dwa specjalne studia - jedno w Warszawie, a drugie we Francji. Szef sportu w Polsacie przyznał, że stacja stworzyć jeszcze jeden kanał sportowy, gdyż w czasie trwania Euro 2016 odbędą się także Wimbledon i finał Ligi Światowej, którego gospodarzem będzie Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Robert Cendrowski koronie 51l Lubicza królewska 22680.proszę o (gość)

    Ia zostawiłem spalonych proszę o pomoc ciała i nie mam za co wybudować dom kultury mi spalili dom i nie mam za co wybudować dom kultury mi spalili dom i nie mam za co wybudować dom kultury mi spalili dom i nie mam za co wybudować dom kultury mi spalili dom i ja mieszkam szopie koronie 51l Lubicza królewska 22680.proszę o pomoc ludzie cała Polska ludzi proszę Wszystkich ja mieszkam ciezkich warunkach Tomaszów lubelski muj numer telefonu komórkowego 574401892nieszkam szopie

    13.02.2021 09:05
  • tazo (gość)

    Niech ten pajac z krzywym zgryzem i cała ta banda z polszmaty wsadza sobie to głęboko w d...e . Wszystko przez ludzi bo godzą się by za to płacić , bolało ich że można na sieci pooglądać to hieny prawnicze z polszmaty już się i tym zaopiekowali. Po prostu brak słów , modlę się by ta platforma wreszcie padła..

    15.06.2016 15:21
  • ola z opola (gość)

    polsaciku jacy wy jesteście łaskawi wyemitujecie za darmo półfinały i finał o boże święty takich łaskawych , dobrych i uczciwych ludzi nie widziałam

    11.06.2016 23:18
  • Pk (gość)

    I to jest ta jebana demokracja co za wszystko trzeba placic to jest kraj dla bogatych wiecej nakazuw i zakazuw niz za komuny piwa nie wolno wypic na ulicy pedaluw kochac zero wlasnego zdania bo prokurator patrzy a debile z kod jeszcze bardziej zaciskaja sznurek. KOMUNO WRUC

    11.06.2016 21:25
  • pp (gość)

    Dla mnie to jest chore

    11.06.2016 21:14
  • nie płacić (gość)

    niech sobie smolarz sam ogląda

    08.06.2016 11:50
  • as (gość)

    Miki ty cwliszczu, to ty jestes przyglup, w polsce nawet z wyksztalceniem ma sie chuuuja, jest druga ukryta grecja, i chory kapitalizm..

    07.06.2016 23:51
  • el matador1 (gość)

    po chinsku, wlosku, niemiecku czy po innemu komentarzy poslucham a nie zaplace!

    07.06.2016 22:48
  • Solorz ty pazerna ś***** (gość)

    Kto jest frajer to niech płaci precz z pOLSZMATEM bede namawiał wszystkich co maja ten cyfrowy badziew by zrezygnowali i apeluje do ludzi rozsądnych NIE WYKUPUJCIE ŻADNYCH MECZY!!!!! Nie bedzie klientów to sami pójdą po rozum do głowy

    07.06.2016 17:30
  • grzechol (gość)

    chwała Polsatowi super to zrobił,niech debile płacą wielka chwała panie solorz mnie mecze nie interesują,ale mam te kanały,jestem mega zadowolony że polsat tak postąpił i wykupił prawa do transmisjii

    07.06.2016 16:26
  • Marek (gość)

    Złodziejstwo to będzie opłata audiowizualna

    04.06.2016 21:47
  • Alann (gość)

    Marcin, przyglupie wszyscy rozumieja,ze tv zyje z ogladalnosci,jednak jakbys jeszcze nie zauwazyl do czego chciwosc zmierza,to wiedz,ze gdyby nie chciwe pazury polsatu czy im podobni prawo do transmisji wykupilaby tv publiczna i kazdy jak dawniej ogladalby mecze.jednak jest co raz gorzej,bo wszyscy w tym jeb... kapitalizmie sa"przedsiebiorczy" i chca zarabiac uniemozliwiajac tym co nie chca doplacac.bojkot to jedyne rozwiazanie, bo w koncu nie oplacaloby im sie.jednak tacy frajerzy jak pan marcin sprawiaja ze ta zgnilizna bedzie trwac.pozdr

    04.06.2016 12:52
  • Marcin (gość)

    Cieszę się że nie mam cyfrowego polsatu więc nie dokładam się do ich rozwoju. Niech sobie w buty wsadza swoje kodowane transmisje.

    01.06.2016 23:12
  • Miki (gość)

    #TheLukass, idac Twoim tokiem rozumowania to Ty jestes idiota. Dlaczego ? Wyjasniam. Zaloz firme kup towar i rozdawaj go za darmo. Zrozumiales przeslanie ? No to prosciej. Dlaczego uwazasz ze szef Polsatu to zlodziej skoro kupil cos i chce to sprzedac a przy okazji na tym zarobic ? Idz do sklepu i popros zeby dali Ci chleb, mleko, wedline itd za darmo. Skad u takich jak Ty poczucie ze sie Wam wszystko nalezy za darmo ? Jak Cie nie stac to sie za robote wez jakas i zarob, jak nie ma roboty dla ludzi z Twoim wyksztalceniem to idz do szkoly i sie doksztalc !

    01.06.2016 13:33
  • haj (gość)

    haje!

    31.05.2016 22:37
  • cipka70 (gość)

    Pozostaje ZDF,tam beda wszystkie mecze,olac p......y polsat

    31.05.2016 17:48
  • fan66 (gość)

    Nie tak do końca.... ZDF ma pokazywać EURO jednak tuner sat powinien odbierać dvbs2 stare tunery nawet cyfrowe nic nie dadzą bo w systemie dvbs ZDF może być też zakodowany.

    30.05.2016 20:49
  • ad-amm (gość)

    zamawiacie instalacje satelity z konwerterem na Astrę (jeszcze lepiej z dwoma konwerterami na hotbirda i astrę ) gdzie są niemieckie kanały ZDF , Das Erste i SAT1 + jakis dekoder ( np Fergusona najtańsze 126 zł lepsze za 300 zł) i w ten sposób za darmo macie całe Euro)

    28.05.2016 09:36
  • TheLukass (gość)

    Ten cały szef polsatu to złodziej i teraz do niego pytanie, "panie marianie a co z osobami których nie stac na zadne dokupywanie dodatkowych kanalow, a chcieliby obejrzeć 1/8 i ćwierćfinaly Euro?". To jest najlepszy przyklad na to, ze nikt nie liczy sie z NAMI zwyklymi obywatelami, zarabiacie na Nas i sie Nami wyslugujecie, skorumpowane wiepsze...

    28.05.2016 09:19
  • gość (gość)

    nie skur....stwo tylko biznes Matoły. Gdyby TVP została publiczna pewnie bysmy oglądali za darmo. A narodowa TVPis nie ma kasy hehe. Ja sie cieszę bo i tak przestałem oglądać to dziadostwo.

    25.05.2016 15:39
NowszeStarsze