Euro 2016. Russell Crowe wierny Polsce nawet mimo przegranej [ZDJĘCIA]

Russell Crowe kibicował Polakom przez cały ćwierćfinałowy mecz z Portugalią. Australijski aktor skomentował też ostateczny wynik spotkania, w którym Polska przegrała w rzutach karnych.

Multimedia

Australijski aktor Russell Crowe nie opuścił Reprezentacji Polski w jej ostatnim meczu na Euro 2016. Zaczął kibicować w czasie meczu fazy grupowej z Irlandią Północną, o czym informował za pośrednictwem Twittera. Przed ćwierćfinałem z Portugalią zaznaczył, że jego serce jest z Polakami, a w czasie meczu kilkakrotnie dawał wyraz swojej sympatii z Biało-Czerwonymi. Dołączyła do niego także wokalistka Jessie Ware.

CZYTAJ TAKŻE:

EURO 2016. POLSKA - PORTUGALIA! GWIAZDY WSPIERAŁY BIAŁO - CZERWONYCH! [GALERIA]
EURO 2016. MECZ POLSKA - PORTUGALIA POBIŁ REKORD OGLĄDALNOŚCI W TV!
EURO 2016. RUSSELL CROWE WCIĄŻ KIBICUJE POLAKOM. DLACZEGO? JAKIE ZWIĄZKI Z POLSKĄ MA TEN HOLLYWOODZKI AKTOR? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gwiazdor pisał także w języku polskim "Do boju!" zagrzewając Polaków do walki przed dogryką. Niestety, Polska przegrała z Portugalią po remisie 1:1 i rzutach karnych 3:5. "Pech. Byliście świetni. Możecie być dumni. Kochamy cię Kuba. Jesteś bohaterem. Gratulacje Portugalio" - napisał Crowe.

Po tym, jak Polska odpadła z Euro 2016, aktor prawdopodobnie będzie kibicował Islandii i Włochom. Fakt, że to naszej drużynie poświęcił najwięcej wpisów jest jednak bardzo miłe. Biało - Czerwonym gratulujemy i życzymy sukcesów podczas kolejnej sportowej imprezy!

EURO 2016. PLAN TRANSMISJI NA ŻYWO WSZYSTKICH MECZÓW ĆWIERĆFINAŁOWYCH [GDZIE OBEJRZEĆ EURO?]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak (gość)

    Poprawcie literówki... "dogryką" i "fakt, że (...) jest bardzo miłe". Co do Russella- to faktycznie miłe. :)

    02.07.2016 15:53
  • Tiamat (gość)

    Dzięki, gladiatorze! Jesteś, jak zawsze, wspaniałym aktorem.

    02.07.2016 11:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×