Euro 2020. Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro! Kto będzie komentować mecz Anglia - Włochy?

Już w niedzielę, 11 lipca, na Stadionie Wembley w Wielkiej Brytanii odbędzie się wielki finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Kto będzie komentować mecz Anglia - Włochy dla TVP? Ponownie usłyszymy głos Dariusza Szpakowskiego?

Multimedia

FINAŁ EURO 2020 ANGLIA - WŁOCHY - KTO BĘDZIE KOMENTOWAĆ?

Na ten mecz czekają wszyscy kibice piłki nożnej. Już w niedzielę, 11 lipca, odbędzie się od dawna oczekiwany finał Euro 2020. Na Stadionie Wembley zmierzą się ze sobą drużyny Anglii i Włoch. Sympatie większości kibiców po półfinale Anglia - Dania wydają się być jasne, a mecz już teraz budzi ogromne emocje.

Kto skomentuje rywalizację na murawie dla Telewizji Polskiej? Początkowo zastanawiano się, czy finał Euro 2020 przypadnie do komentowania Dariuszowi Szpakowskiemu, który jest niewątpliwą legendą w dziedzinie komentatorskiej, jednak to Euro nie było dla niego szczęśliwe. Ciągłe pomyłki, powtarzanie tych samych komentarzy - widzowie mieli już dosyć słuchania Szpakowskiego i wręcz apelowali do władz TVP, aby odsunąć Szpakowskiego od komentowania Euro.

Teraz ich prośby zostały wysłuchane. Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, napisał na Twitterze:

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału. Rozmawialiśmy i uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie dla drużyny @sport_tvppl. Ostatnie tygodnie były dla Darka bardzo trudne emocjonalnie i potrzeba spokoju. Na Mikrofon słyszymy się na wioślarstwie i kajakarstwie podczas Igrzysk Do góry ze strzałką w górę powyżej

Dariusz Szpakowski w ogniu krytyki! Widzowie TVP mają już go dosyć!Zobacz więcej

Co ciekawe, głosy wśród fanów piłki nożnej są podzielone. Część z nich uważa, że... przemęczyliby się jeszcze ten jeden mecz, aby Dariusz Szpakowski mógł godnie pożegnać się z Euro! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Bez sensu. Powinien skomentować, pożegnać się, dostać kwiaty i czekoladki. Piękna kariera, ale pora na emeryturę.

Brawa za tę decyzje!

Szkoda, mógł dostać ten jeden mecz na definitywne pożegnanie. Pan Darek dostałby fajny mecz, my byśmy się przemęczyli ale po ostatni gwizdu też byśmy byli zadowoleni że już nigdy więcej.

Bardzo dobra decyzja, ostatnie mecze to tortury dla uszu, lepiej żeby był zapamiętany dobrze niż ktoś kto wali gafę za gafą, niestety Pan Szpakowski od dawna leciał równią pochyłą w dół

Dobra decyzja. Pan Szpakowski sobie niestety nie pomaga. Hejt natomiast przesadzony, jak zawsze. Dla Pana Darka dużo zdrowia i do zobaczenia. Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść.

Ikona ikoną, głos głosem - ale komentuje tragicznie. To już nie te lata.

Kto zastąpi Dariusza Szpakowskiego? Tego jeszcze nie wiemy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×