Euro 2020. Nowe logo i oprawa TVP Sport na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej!

W piątek, 11 czerwca rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez sportowych roku - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020. Widzowie TVP1, TVP2 i TVP Sport obejrzą wszystkie mecze na żywo, ale to nie koniec niespodzianek! Wraz z rozpoczęciem Mistrzostw, TVP Sport zaprezentuje nowe, minimalistyczne i eleganckie logo oraz dynamiczną, nowoczesną oprawę anteny.

Multimedia

Prostota, minimalizm i elegancja linii - w takim duchu TVP przygotowała nowy, specjalnie stworzony na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej logotyp i oprawę TVP Sport. Najlepszy kanał sportowy w Polsce już od piątku w swojej identyfikacji wizualnej będzie posługiwał się odważną i wyróżniającą go barwą limonki. Ten kolor, zdaniem twórców najlepiej oddaje energię kanału sportowego, jest też zbliżony barwą do jednego z kolorów wskazanych przez Instytut Pantone, jako kolor roku 2021, który niesie nadzieję i pozytywne myślenie po trudnym, pandemicznym roku 2020.

Finałowy mecz o mistrzostwo NFL w polskiej telewizji! Zobacz więcej

Wierząc, że telewizja tradycyjna i telewizja online nie wykluczają się, a wręcz uzupełniają - czego najlepszym przykładem jest dynamiczny TVP Sport - nowa oprawa czerpie z nowoczesnych rozwiązań internetowych, które charakteryzują się zarówno funkcjonalnością, jak i prostotą.

Nowoczesna, wpisująca się w światowe trendy oprawa i logotyp TVP Sport od rana w piątek na antenie. Za ich stworzenie odpowiada studio kreatywne Tengent.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×