„Europa da się lubić – 15 lat później". Jak zmienili się uczestnicy programu? Czym zajmują się obecnie? Zobacz stare i nowe zdjęcia!

1 maja 2019 roku mija 15 lat od dnia, w którym Polska stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej. Z tej okazji wznowiono program "Europa da się lubić", który obala stereotypy oraz jest źródłem wiedzy o bogactwie kulturowym Starego Kontynentu. Komu program "Europa da się lubić" przyniósł największą popularność? Jak zmienili się i co robią obecnie uczestnicy talk-show? Zobacz ich stare i nowe zdjęcia!

Multimedia

"Europa da się lubić" powraca na antenę Dwójki

15 lat obecności Polski w Unii Europejskiej to doskonała okazja do świętowania. Z tej okazji na antenie TVP2 zagości show, nawiązujące do uwielbianego przez widzów, bijącego rekordy popularności, rozrywkowego programu „Europa da się lubić”, który w odświeżonej formie poprowadzi Monika Zamachowska. Niezmienną częścią programu „Europa da się lubić – 15 lat później” będą rozmowy z obcokrajowcami, którzy z humorem i dystansem opowiedzą o życiu w swoich krajach.

Show powraca! Specjalne odcinki na 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej!Zobacz więcej

Ponadto, formuła zostanie wzbogacona o nowe elementy takie jak quiz, w którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin – o wygranej zdecyduje poprawność i szybkość udzielania odpowiedzi. Dwie osoby z najlepszym wynikiem zmierzą się w rundzie finałowej – rozgrywka będzie prowadzona do pierwszego błędu. W odświeżonej edycji pojawią się również występy muzyczne, goście specjalni, materiały reporterskie z sondami z europejskich stolic, a także youtuber prezentujący zabawne zdjęcia i filmiki z sieci. Program będzie realizowany z udziałem publiczności oraz zespołu Torres Brothers.

„Europa da się lubić” początki

„Europa da się lubić” zadebiutował w 2003 roku i od razu zyskała sympatię publiczności. W sumie zrealizowano sześć edycji show. Widzowie pokochali program przede wszystkim za lekką formę i charyzmatycznych uczestników. Odcinki w pierwszych latach emisji cieszyły się wielomilionowymi wynikami oglądalności. Program skutecznie obalał stereotypy dotyczące innych narodowości i promował bogactwo kulturowe Europy. Pojawienie się tego formatu miało też wielki wpływ na popularyzację idei przyłączenia Polski do Unii Europejskiej.

Z programem od początku związana jest Monika Richardson, a właściwie Monika Zamachowska. Program "Europa da się lubić" wykreował kilka swoich gwiazd. Pojawili się w nim też uczestnicy, którzy obecnie stronią od mediów.

Conrado Moreno organizuje wycieczki do Hiszpanii!Zobacz więcej

Teraz po 15 latach widzowie będą mogli ponownie spotkać się ze swoimi ulubieńcami. W „Europa da się lubić – 15 lat później" wystąpią dobrze znani: Paulo Cozza, Teo Wafidis, Kevin Ainston, Conrado Moreno, Aleksandra Niezwiestny czy Toni Hyyryläinen.

Jak zmienili się i co robią obecnie uczestnicy talk-show "Europa da się lubić"? Zobacz ich stare i nowe zdjęcia!

Zobacz galerię

„Europa da się lubić – 15 lat później” odcinek 1. już 27 kwietnia o 20:05 w TVP2!

Źródło: Źródło:WideoPortal

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×