"Europa da się lubić". Conrado Moreno organizuje wycieczki do Hiszpanii i promuje teledysk z Beatą Drewniak

Beata Drewniak i Conrado Moreno zaprosili do restauracji Mojo Picon w Warszawie przyjaciół z branży i media. Zaprezentowali wspólny teledysk do piosenki "No puedo / Plusz", a najbardziej hiszpański Polak i najbardziej polski Hiszpan - zainaugurował swoje Biuro Podróży "Viva Polonia".

Multimedia

Beata Drewniak to nowa postać na polskim rynku muzycznym. Swój głos kształciła u coacha Celine Dion, nic więc dziwnego, że jej kariera nabiera teraz rozpędu nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i na Wyspach Kanaryjskich. Wokalistka i pilotka wycieczek przyleciała do kraju, aby promować swoją płytę "Impulso". A pomaga jej w tym Conrado Moreno - , który wystąpił gościnnie w teledysku do piosenki "No puedo / Plusz". Wspólnie zorganizowali wielką, hiszpańską fiestę w restauracji Mojo Picon.

Nie tylko gwóźdź! Oto największe wpadki w polskiej telewizji [GALERIA]Zobacz więcej

W czasie wieczoru premierę miał nie tylko ich wideoklip, ale także Biuro Podróży znanego z programu "Europa da się lubić" Conrado Moreno - "Viva Polonia", które uruchomiło wycieczki premium na najpiękniejszą z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventura. Artyści świętowali w towarzystwie gwiazd i ludzi mediów. Pojawili się m.in Andrzej Krzywy, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Danuta Błażejczyk, Ilona Felicjańska, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Marta Tomczak, Mariusz Wawrzyńczyk, Natasza Leśniak, Ryszard Rembiszewski i wielu innych.

- Jako założyciel Biura Podróży „Viva Polonia” i gospodarz całej wycieczki na Fuerteventura, stawiam na bliski kontakt z uczestnikami podróży. Wsłuchanie się w ich oczekiwania jest dla mnie priorytetem. Pokażemy miejsca, które warte są odkrycia, aby być bliżej wszystkiego co dobre: Bliżej słońca, Bliżej oceanu, Bliżej gór i błogiego spokoju. Poznamy „smaki Hiszpanii” podczas kolacji nad oceanem o zachodzie słońca i w czasie innych uroczystych wydarzeń - zachęcał Conrado Moreno.

Goście bawili się w prawdziwie hiszpańskim stylu. Były owoce morza, wina, dużo hiszpańskiej muzyki, piękne kreacje od projektantki BBernad i wyjątkowe niespodzianki od Viva Polonia oraz twórców aplikacji Runvido i Image4you.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×