"Europa da się lubić". Elisabeth Duda opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swojej fascynacji Marią Curie-Skłodowską. Wcieliłą się w nią we francuskim filmie dokumentalnym!

15 grudnia "Dzień Dobry TVN" gościł Elisabeth Dudę. Francuzka opowiedziała o swoim zainteresowaniu postacią Marii Curie-Skłodowskiej oraz o występie w filmie dokumentalnym "Dans les pas de Marie Curie”". Pamiętacie uczestniczkę programu "Europa da się lubić"?

Multimedia

Elisabeth Duda i fascynacja Marią Curie-Skłodowską

15 grudnia w programie "Dzień Dobry TVN" pojawiła się Elisabeth Duda, aktorka znana przede wszystkim z show TVP "Europa da się lubić". Duda opowiedziała o swojej roli we francuskim filmie dokumentalnym "Dans les pas de Marie Curie" i osobistym podziwie dla tytułowej bohaterki. Wprowadziła również widzów w swoją historię poznania życiorysu noblistki.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Elisabeth Duda w "Europa da się lubić"

Elisabeth z wykształcenia jest aktorką i zagrała m.in. w "Facetach" (2001) oraz w "Agentkach" (2008), jednak to dopiero występ w programie "Europa da się lubić" przyniósł jej prawdziwą popularność. Formuła programu polegała na rozmowach krążących wokół tematu odcinka osób z różnych europejskich krajów. Elisabeth jako córka Polki i Francuza reprezentowała w programie Francję.

Conrado Moreno, czyli polsko-hiszpański romantyk. Wiedzieliście, że pisze wiersze?Zobacz więcej

Po zakończeniu emisji programu "Europa da się lubić" w 2008 roku, Elisabeth wzięła udział w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". W tym samym roku poprowadziła drugą edycję wakacyjnego programu TVN "Projekt Plaża". Rok później prowadziła program "Goście, goście", nadawany przez TVN Warszawa, a w 2013 roku była gospodynią programu "Piękniejsza Polska" na TVP1. Ponadto w 2010 roku napisała dwie książki: "Mój Paryż" oraz "Żożo i Lulu". Pamiętacie występy Elisabeth w programie "Europa da się lubić"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×