"Europa da się lubić". Monika Richardson definitywnie zerwała z dziennikarstwem. Czym się teraz zajmuje?

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Monika Richardson postanowiła wydać oświadczenie dotyczące plotek, które od dłuższego czasu pojawiają się na jej temat. Jednocześnie rozwiała wszelkie wątpliwości związane z jej obecną działalnością. Co teraz robi Monika Richardson?

Multimedia

Monika Richardson - przebieg kariery

Monika Richardson przez lata dała się poznać jako polska iberystka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Przez lata związana była z Telewizją Polską, dla której współtworzyła programy takie jak: "Kulty popkultury", "Teleadwokat", "Europejczycy", "Strefa otwarta", "Europa da się lubić" oraz "Orzeł czy reszta?". Od kwietnia 2013 do listopada 2019 roku, Monika Richardson była współprowadzącą poranny program "Pytanie na śniadanie", a wiosną 2019 roku, dziennikarka poprowadziła wznowioną serię programu "Europa da się lubić".

Tak kiedyś wyglądała Monika Richardson! Niesamowita metamorfoza gwiazdy. Zmieniła się na lepsze?Zobacz więcej

Monika Richardson definitywnie zerwała z dziennikarstwem. Czym się teraz zajmuje?

Choć Monika Richardson już od kilku lat nie pracuje w TVP, to okazuje się, że całkiem spora liczba osób nadal uważa ją za czynnie działającą dziennikarkę. Przez to, zdarza się jej utrzymywać czasem prośby o interwencje w konkretnej sprawie lub zarzuty związane z tym, że nie powinna się wypowiadać na określone tematy. Jak widać, musiało być to niezwykle męczące dla Moniki Richardson, gdyż postanowiła ona opublikować na swoim Instagramie wpis, w którym wyjaśnia, że zakończyła już swoją przygodę z dziennikarstwem. Jednocześnie wskazała, czym obecnie się zajmuje.

Nie jestem już dziennikarką. Pomyślałam, że muszę to powiedzieć, bo wciąż zgłaszają się do mnie ludzie prosząc o interwencję w tej, czy innej sprawie, albo zarzucając mi, że głośno wyrażam swoje poglądy, czego dziennikarzowi robić nie wolno. Otóż nie jestem już dziennikarką. Jestem drobną przedsiębiorczynią, właścicielką i lektorką szkoły językowej @richardsonschoolpoland , celebrytką, influencerką, żadne z tych określeń mnie nie obraża - wyznała w poście na Instagramie Monika Richardson.

Zobacz galerię

Monika Richardson wspomina rodzinną tragedię. Jej brat zginął w dramatycznych okolicznościachZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×