"Europa da się lubić". Monika Richardson podjęła ważną decyzję z Konradem Wojterkowskim. Para zamieszkała razem!

Jeszcze niedawno Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski uchodzili za idealny związek. Ich szczęście nie trwało jednak wiecznie. Dziennikarka od jakiegoś czasu spotyka się z Konradem Wojterowskim. Jak się okazało, para postanowiła razem zamieszkać.

Multimedia

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski jeszcze niedawno tworzyli udane małżeństwo. Chociaż para poznała się dzięki show-biznesowi, to ich związek wyglądał jak każdy inny. Zakochani często pokazywali się razem w blasku fleszy. Uczucie, które ich połączyło, jednak zniknęło. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się szokująca informacja o tym, że celebryci nie są już razem. Dziennikarka poukładała swoje życie po rozstaniu i znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Richardson od jakiegoś czasu spotyka się z przedsiębiorcą Konradem Wojterkowskim. Jak się okazało, para niedawno podjęła ważną decyzję.

Partner Moniki Richardson przez ponad 40 lat nie wiedział, że ma brata! Konrad Wojterkowski pokazał się z odnalezionym bratem!Zobacz więcej

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zamieszkali razem

Monika Richardson postanowiła, że nie będzie ukrywała swojego ukochanego. Razem z Konradem Wojterkowskim chętnie pokazuje się na różnych wydarzeniach branżowych. Zakochani często publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Widać na nich, że są razem naprawdę szczęśliwi. Niedawno w rozmowie z dziennikarzem serwisu Plotek para powiedziała o ważnym dla ich związku kroku. Od jakiegoś czasu Richardson mieszka z Wojterkowskim. Celebrytka przyznała, że już wcześniej zostawali na dłużej u siebie, dlatego ta decyzja była dla nich czymś naturalnym. Podkreślała również, że codzienność nie wpłynęła na ich relację negatywnie.

My pomieszkujemy u siebie wzajemnie od samego początku, jakby nic się w naszym związku przez to nie zmieniło – powiedziała Monika Richardson reporterowi portalu Plotek.

Konrad Wojterkowski powiedział również, że zdecydowali się na wspólne mieszkanie bardzo szybko ze względu na swoje doświadczenia.

W tym wieku decyzje podejmuje się dość szybko. Nie będziemy chodzić ze sobą rok i może wtedy razem zamieszkamy. Jak mieliśmy po 20, 30 lat, to mogliśmy takie decyzje podejmować. Teraz jest inaczej – przyznał partner Moniki Richardson w cytowanej wcześniej rozmowie.

Myślicie, że Monika Richardson nareszcie odnalazła prawdziwą miłość? W galerii znajdziecie więcej zdjęć dziennikarki i jej ukochanego!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Aga (gość)

  Najlepiej rozwalić komuś rodzinę i kopnąć go w dupsko.Nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu.

  24.10.2021 08:05
 • drfgfd (gość)

  xfdgdsfgd

  24.10.2021 00:53
 • gość (gość)

  😏 widzowie mają ten problem pani Zamachowskiej głęboko w d...pie

  23.10.2021 18:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×