"Europa da się lubić" powraca! TVP pokaże specjalne odcinki na 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Kolejny program TVP powraca! Nowe odcinki show "Europa da się lubić" powstaną z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej i zastąpią w ramówce "Dance, Dance, Dance".

Multimedia

"Europa da się lubić" powraca!

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, z okazji 15-lecia wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej (Polska wstąpiła do UE 1 maja 2004 r.) TVP reaktywuje program "Europa da się lubić" i zrealizuje trzy nowe odcinki. Premiera na antenie TVP2 ma odbyć się w sobotę, 27 kwietnia o godz. 20:05, a zatem show zastąpi w ramówce Dwójki "Dance, Dance, Dance".

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak - co ich łączy? Dlaczego tańczą razem?Zobacz więcej

"Europa da się lubić" zadebiutował w TVP w 2003 roku i w sumie zrealizowano sześć edycji show. Polegał on na tym, że do studia zapraszani byli obcokrajowcy mieszkający w Polsce, którzy przybliżali widzom zwyczaje ze swoich ojczyzn. Każdy odcinek miał swój motyw przewodni, np. poczucie humoru, miłość, karnawał, sport, święta. Miało to na celu oswojenie Polaków z krajami i obywatelami Unii Europejskiej.

Dzięki programowi popularność zyskali m.in. Kevin Aiston, Steffen Möller, Paolo Cozza, Elisabeth Duda czy Conrado Moreno. Show prowadziła Monika Richardson.

Conrado Moreno organizuje wycieczki do Hiszpanii!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×