Europa filmowa

"Europa filmowa". Rafał Zawierucha w podróży po Europie śladami największych europejskich i światowych dzieł filmowych! [ZDJĘCIA]

Rafał Zawierucha, aktor który właśnie zagrał Romana Polańskiego u Quentina Tarantino, wyrusza w podróż po Europie śladami największych dzieł filmowych. W drugiej odsłonie produkcji Canal+ Discovery pokaże widzom miejsca, w których kręcono do nich zdjęcia. Sprawdź, dokąd pojedzie Rafał i kogo spotka w tej niezwykłej podróży!

26.11.2018Europa filmowa

Przeczytaj także:

"Once Upon a Time in Hollywood". Rafał Zawierucha, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i tłum gwiazd premierze nowego filmu Quentina Tarantino!

Z nami uroczysta premiera najnowszego filmu Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd produkcji: Leonardo DiCaprio, Brada Pitta i Margot Robbie. Wśród nich brylował Rafał Zawierucha, który również wystąpił w nowszej produkcji słynnego reżysera. Polak wcielił się w postać Romana Polańskiego.

23.07.2019Once Upon A Time in Hollywood

Rafał Zawierucha o roli w filmie Quentina Tarantino. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół: „jedzie” na energii i komunikacji rodem z LA [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Once Upon a Time In Hollywood" to nowa produkcja Quentina Tarantino, w której wystąpi Rafał Zawierucha. Polski aktor w hollywoodzkiej produkcji wcieli się w postać Romana Polańskiego. Zawierucha był gościem weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN", w którym opowiadał o pracy z Tarantino. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół podczas jego rozmowy. O co chodzi?

05.11.2018Once Upon A Time in Hollywood

"Once Upon a Time In Hollywood". Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino! Kim jest? [DUŻO ZDJĘĆ]

Doskonała wiadomość dla polskiego kina! Quentin Tarantino właśnie realizuje film "Once Upon a Time In Hollywood", w którym pojawia się postać Romana Polańskiego. Już od dawna spekulowano, że amerykański twórca będzie chciał obsadzić w tej roli polskiego aktora i w końcu mamy potwierdzenie! Romana Polańskiego w hollywoodzkiej produkcji zagra Rafał Zawierucha! Kim jest? W czym do tej pory zagrał? Przedstawiamy Wam Rafała Zawieruchę.

28.08.2018Once Upon A Time in Hollywood

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×